ТЕМА: Nokia 808 PureView

Re: Re: Re: Nokia 808 PureView [RE:Nicky-Mnt]

Снимка на kan4oto72

ето още едно НЛО снимано с Нокия 808, днес , над Гложене Тетевенско , качена и в Есато . Може да видите този линк само ако сте регистриран. и ето още една от днес НЛО Може да видите този линк само ако сте регистриран.
Редактирано от kan4oto72 на 02.06.2015 17:51.

Re: Re: Re: Re: Nokia 808 PureView [RE:kan4oto72]

Снимка на kan4oto72

странно вече точно 2 години нова 808 държи една и съща цена ... Защо все още няма добър и евтин камерфон , който да пенсионира 808 ...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nokia 808 PureView [RE:Вито]

Снимка на kan4oto72

От вчера имам проблем със споделянето на снимки във Фейсбук , ако някой знае нещо по проблема моля за помощ .. Благодаря please treat the URL above as you would your password and do not share it with anyone

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nokia 808 PureView [RE:kan4oto72]

Снимка на Вито

Премахни всички защити за профила и тогава влез в него с приложението за споделяне на снимки от галерията. И пиши какво е станало.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nokia 808 PureView [RE:kan4oto72]

Снимка на Вито

За по-ясно махаш потвърждението с смс код и махаш отметката от login approvals. Като се логнеш с нокията може пак да си ги върнеш.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nokia 808 PureView [RE:Вито]

Снимка на kan4oto72

не става , и с отметки , и без отметки , и код генератор ... все не става , и телефона върнах към заводски настройки .. вече не ми позволява да споделям директно от галерията ... нито във фейсбук , нито във фликр ... но не мисля да се отказвам , ше продължа да опитвам ...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nokia 808 PureView [RE:kan4oto72]

Снимка на Вито

Казах ти да махнеш всякакви кодове за влизане. Лично пробвах преди час. Скоро не бях публикувал снимки от нокиата и на мен ми беше блокирано постването директно от галерията. Направи точно това което ти казвам и няма да имаш проблем!

Re: Nokia 808 PureView [RE:vladovn]

Снимка на NICKYTO

НЯКОЙ да помогне да хакна Нокиа 808 ?! Ако случайно не видя отговор по темата - моля пишете на мейла ми: nickybluedark@gmail.com Благодаря!
Редактирано от NICKYTO на 06.12.2018 17:07.

Форум