Начало | Форум » Операторите

ТЕМА: 4G LTE в България - сравнителни тестове!

Re: Re: Re: Re: Re: 4G LTE в България - сравнителни тестове! [RE:Ванката]

Снимка на veskopanov
veskopanov
Дата: 25.07.2017 19:03

Такива резултати има само в София,и то само в някои части.Иначе са зле,Гришо да идва да си оправи мрежата!Особенно в провинцията.Ето им "великото" 4G в Хасково! На 3G беше по-добре,правеха се над 30мбита Дано някой теленорец да чете да си видят положението!
Редактирано от veskopanov на 25.07.2017 19:06.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: 4G LTE в България - сравнителни тестове! [RE:veskopanov]

Снимка на Ванката
Ванката
Дата: 25.07.2017 20:07

Такива резултати има само в София,и то само в някои части.

Истината е, че такива скорости имат и трите оператори в цяла България, но само в определени части на големите градове. Не съм ходил никога в Хасково, но едва ли в цяло Хасково е така, или само в района където най-често присъстваш. И аз като си ходя до Казанлък в квартала в който живея най-често имам около 20-30 мегабита даун и толкова ъплоуд. Обаче по центъра съм стигал и 70-80 мегабита даун. Всичко е относително. Най-добре пусни жалба за лошо качество на услугата, и ще ти обърнат внимание.

ПС: Виваком от същото място до Южния парк:
Може да видите този линк само ако сте регистриран. , Може да видите този линк само ако сте регистриран. , Може да видите този линк само ако сте регистриран. , Може да видите този линк само ако сте регистриран. , Може да видите този линк само ако сте регистриран. , Може да видите този линк само ако сте регистриран. , Може да видите този линк само ако сте регистриран. Същите неща се пишат и за Виваком, че нета им е ужасен.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 4G LTE в България - сравнителни тестове! [RE:Ванката]

Снимка на В@НК0
В@НК0
Дата: 26.07.2017 09:47

И да пише жалба няма кой да му обърне внимание. Аз имам същите че и по-лоши скорости. Писал съм няколко жалби до виваком но резултат няма. Пускат ти готови отговори че стациите им са в изправност.

Re: 4G LTE в България - сравнителни тестове! [RE:Ванката]

Снимка на zagoraboy
zagoraboy
Дата: 03.08.2017 10:54

Теленор,Гълъбово,Старозагорско

Снимка на Weishaupt
Weishaupt
Дата: 06.08.2017 14:54

Булсатком в роуминг през възкръсналия МаксТелеком (София, бул.България, до Шел)

Може да видите този линк само ако сте регистриран.

Снимка на Georgi_V
Georgi_V
Дата: 09.08.2017 17:07

Ето и няколко теста на Теленор от мен:

Метростанция "Васил Левски" на открито: 15,6 Mbps / 27.23 Mbps

Кв. Хаджи Димитър до сервиза на Рено: 81,4 Mbps/ 26 Mbps

Братушково, община Алдомироци: 10,6 Mbps / 3,41 Mbps.
В селото Виваком на практика няма сигнал, 4G мрежа има само Теленор.

Форум