Начало | Форум » Операторите

ТЕМА: 4G LTE в България - сравнителни тестове!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 4G LTE в България - сравнителни тестове! [RE:Maxthon]

Снимка на Мilen
Мilen
Дата: 24.06.2017 22:20

Xiaomi Redmi Note 4. Не съм го рутвал още, че трябва да подавам заявка за отключване на буутлоадъра, пък не ми се занимава в момента. Няма ли някакво сервизно меню без руут?

П.П. Имам един познат със служителска карта. Освен да му звъня утре да се видим в мола
Редактирано от Мilen на 24.06.2017 22:22.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 4G LTE в България - сравнителни тестове! [RE:Dubspace]

Снимка на Ванката
Ванката
Дата: 24.06.2017 22:39

Ето през бисквитката вкъщи в хола. Защо пинга е малко по-висок през бисквитката отколкото през самсунга? Иначе даунлоуда и ъплоуда са същите и през телефона. Мрежата е Виваком.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 4G LTE в България - сравнителни тестове! [RE:Ванката]

Снимка на sabin_zaimov
sabin_zaimov
Дата: 25.06.2017 00:11

Имаш едно у-во посредник (бисквитката) и е нормално да има малко повече времево закъснение. Иначе 2 терабаита от Виваком са екстра, в колата пускам на малкия клипове с Мики Маус и мирува

Форум