Начало | Форум » Lenovo

ТЕМА: Lenovo A1000

Lenovo A1000

Снимка на Georginfsvb

Честно казано на мен ми прилича на LG

Re: Lenovo A1000 [RE:Georginfsvb]

Снимка на Dushanov

Привет колеги!
Купих на жена ми А 1000. Чудесно телефонче!
Обаче имам 1 въпрос:
При провеждане на разговор над 1 мин се закл. екрана и съответно сензора му за "близост".
Тоест след разговор, който е над минута, екрана е черен и трябва да се натисне бутона (страничния-хардуерен) за да се отключи.
Настроил съм авт. закл. на телефона за 1 мин.

п.с. Имам Леново S580,което НЕ прави този проблем при същите настройки!

Снимка на vera1

Здравейте, имам следните въпроси:
1.При позвъняване на екрана се изписват с мнооого дребни букви името на абоната,който ме търси. Може ли това да се коригира.
2.В "Контакти- "скорошни" и при входящи и при изходящи набирания,някои от номерата на запаметените контакти се изписват като "Неизвестен"- как да коригирам това?!
Редактирано от vera1 на 16.12.2016 15:45.

Re: Re: Lenovo A1000 [RE:vera1]

Снимка на sgs_maniak

vera

1. В настройки - Дисплей - шрифт изберете по голям размер . Би трябвало да важи за всички надписи , но не съм сигурен .

2. Рестартирайте си телефона след като добавяте нови контакти . По принцип не е необходимо но щом вашия телефон не ги разпознава . Ако пак на някои пише неизвестен може пък да ги иска с +359 .

Dushanov

Телефона мисля че няма такъв сензор и трябва да си го отключвате с харуерния бутон . Друг вариант да си увеличите времето след което да се заключва екрана но не е добре за батерията . Вие си преценете .
Аз също имам въпрос към двамата
Защо сте си купили Лен'во ?!
Редактирано от sgs_maniak на 16.12.2016 21:35.

Re: Re: Re: Lenovo A1000 [RE:sgs_maniak]

Снимка на Dushanov

sgs_maniak ,
Купих го на жена ми.Имаме малко дете, което постоянно хвърля и си играе с неща от стаите. Така,че за скъп тел няма смисъл.
И да кажа въпреки всичко, което му се случи на А1000-дото още си бачка без проблем.

п.с. Имал съм 5бр Леновота до сега и от всички съм доволен (като изключим гадния андро 5.0.2 че мнооого ме дразни на сегашния ми А6010)

Re: Re: Re: Re: Lenovo A1000 [RE:Dushanov]

Снимка на sgs_maniak

Здравей колега .
Надявам се не съм те обидил с въпроса за леново . Един мой приятел даде триста лв за леново а 859 и след година телефона имаше проблеми с микрофона и с софтуера . Моя приятел го постави в шкафа и сега ползва lumia 550 .
Надявам се че новото ти леново си взел плюс версията която е с 16/2 памет защото телефон с 8/1 памет след няколка месеца и няколко ъпдейта ще се ядосваш . Дано греша и да си го ползваш дълго време .
Редактирано от sgs_maniak на 16.01.2017 23:43.

Снимка на valo67

По смотан телефон от Леново а 1000 няма на света . С нетърпение чакам да ми свърши договора и да го ударя в земята

Re: Re: Lenovo A1000 [RE:valo67]

Снимка на tzincbg

Сложи му LAOSP от 4pda -изчистен ром и работи поносимо.
Също от там му сложи power button fix - за да не мисли 10 сек. при включване на екрана.
Също модем 15.50 с него вече wifi не прекъсва и е с нормална скорост.
Като за телефон за левче с договор бива.
То понеже хората не знаят да си ги оправят изброените неща - си спазарих един за 50 лв. Друг с поне гигабайт рам за толкова малко пари просто няма.

Форум