Начало | Форум » Операторите

ТЕМА: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком) [RE:Мilen]

Снимка на MaDV
MaDV
Дата: 09.12.2018 20:33

Точно утре това и ще направя. Време е вече на тези глобулци-теленорци да им покажа червен картон. От 2002 съм им абонат първо на b-connect и после 2005 минах на сметка.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком) [RE:MaDV]

Снимка на Мilen
Мilen
Дата: 09.12.2018 20:36

Само така! Щом си недоволен от тях, накажи ги! Дано всичко да мине ОК
Редактирано от Мilen на 09.12.2018 20:48.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком) [RE:zlostorko]

Снимка на Мilen
Мilen
Дата: 09.12.2018 20:37

За ментел не знам, но за теленор масово се оплакват хората, че не искат да подновяват на старите условия...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком) [RE:STE1]

Снимка на Мilen
Мilen
Дата: 09.12.2018 20:41

В няколко офиса на Виваком ми отказват пренос при бесрочен договор на стандартни условия , това дали е възможно ? Незнам дали получават някакъв бонус при безсрочен пренос.

Напълно възможно е да нямат бонус и затова да отказват. Потърси управител примерно.

Моя познат пренесе номера на стандартен двегодишен договор и след 3 месеца преподписа на скрит план. Разбира се, пое риск, но както вече се разбрахме нищо сигурно няма на този свят...
Редактирано от Мilen на 09.12.2018 20:45.

Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком) [RE:Мilen]

Снимка на ivanovbg
ivanovbg
Дата: 09.12.2018 22:52

От 2 седмици много мои познати, абонати на Мтел или Теленор ме питат как да се пренесат на Вива, защото им отказват подновяване при старите условия или им предлагат нови, по-лоши условия.

И трите оператора официално за пренос предлагат само стандартните планове от сайтовете. Картел, та дрънка

Неофициално, консултантите в почти всеки магазин на Вива предлагат следното: пренос на план с ниска месечна такса- 15 лв. примерно и след 2-3 месеца клиента излиза в системата като 'лоялен клиент' по техните думи и може да преподпише на произволен план от скритите с по-висока такса. Дотогава клиента може да си добавя пакети за минути и нет, ако не му достигат включените.

Рискове- 1. Да няма скрити планове след 3 месеца: малко вероятно. Настоящия скрит план от 21 лв. съществува още от лятото, когато преподписах на него.

2. Да се затвори "дупката" в системата на Виваком: отново според мен малко вероятно. Описаната схема е тествана от мой познат септември месец и работи, като продължава да се предлага от консултантите, когато преценят, че наистина искате да прехвърлите номер и сте запознат със скритите планове.

А1 (Mtel) на клиентите които са били на 18 лв (12+2+2) да преподпишат за 20,99лв - 15GB, неограничени към всички фиксирани и мобилни.

Форум