Начало | Форум » Операторите

ТЕМА: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком)

Re: Telenor - планове „за теб“ online [RE:Борис SF]

Снимка на nmnikolov
nmnikolov
Дата: 16.11.2018 13:01

Не е вярно - можеш да подпишеш на по-нисък план единствено ако ти остават 3 месеца до края на договора. В противен случай може да подпишеш само на същата или по-висока такса.

Re: Re: Telenor - планове „за теб“ online [RE:nmnikolov]

Снимка на Борис SF
Борис SF
Дата: 16.11.2018 13:14

Това се подразбира и мисля, че е ясно на всички, следящи темата - така е според Общите условия на оператора. Ако договор не е влязъл в срока за преподписване - предполагам (би трябвало) и персонални оферти да не са достъпни. В случай, че не съм се изразил ясно - пояснявам, става дума за абонати с изтичащи договори. Просто през сайта може да се преподпише договор и на план, за който в офис обикновено твърдят „нямаме такъв“ и правят клиентите на телекома на маймуни.
Редактирано от Борис SF на 16.11.2018 13:18.

Re: Re: Re: Telenor - планове „за теб“ online [RE:Борис SF]

Снимка на nmnikolov
nmnikolov
Дата: 16.11.2018 15:42

Ами не - персоналните оферти се виждат дори да не си влязъл в срока за преподписване. Просто ти показват само офертите със същата или по-висока цена.

Re: Re: Re: Re: Telenor - планове „за теб“ online [RE:nmnikolov]

Снимка на zagoraboy
zagoraboy
Дата: 16.11.2018 17:15

Къде да си видя персоналните оферти,Теленор,в средата на 2 год. договор съм?

Re: Re: Re: Re: Re: Telenor - планове „за теб“ online [RE:zagoraboy]

Снимка на Борис SF
Борис SF
Дата: 16.11.2018 18:47

Като се log-неш с телефонния си номер и паролата си (получава се с SMS до 5005) в сайта на Telenor.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Telenor - планове „за теб“ online [RE:Борис SF]

Снимка на zagoraboy
zagoraboy
Дата: 16.11.2018 23:06

Така правя,но няма лична оферта.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Telenor - планове „за теб“ online [RE:zagoraboy]

Снимка на Simeonov93
Simeonov93
Дата: 16.11.2018 23:35

Ако не ти излиза персонална оферта в раздел "Моите предложения" в профила , натисни на планове и от там избери който и да е от стандартните абонаменти планове. След това натисни продължаване на абонамент и от падащото меню би трябвало да ти излязат стандартните абонаменти планове плюс персоналните оферти "За теб".На мен ми излизат три персонални оферти ,една на същата такса на която съм в момент и две на по-висока.

Re: Telenor - планове „за теб“ online [RE:Борис SF]

Снимка на DNST
DNST
Дата: 17.11.2018 17:23

Здравейте, съфорумници! Искам да попитам дали сте запознати със сейвинг офертите на Теленор към момента какви са?

Форум