Начало | Форум » Операторите

ТЕМА: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком) [RE:PoceH_BS]

Снимка на velnsl
velnsl
Дата: 19.10.2018 18:43

Всеки НОРМАЛЕН човек, ще прочете с РАЗБИРАНЕ условията на промоцията и ако не отговаря на условията - няма да ПОБЕСНЕЕ, сети се защо и също така се сети, защо всички ти казват, че ти не спадаш към категорията НОРМАЛЕН човек.

За кой ли път убийствено точен коментар - подписват набързо договора в магазина 20 секунди след като им е попаднал в ръцете, а пък после "ама що така? малоумници".
Малоумници са тези, които подписавт без да прочетат условията и после питат "що така?".

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком) [RE:ivo___]

Снимка на Воден-дух
Воден-дух
Дата: 19.10.2018 19:19

Да, за настоящи - от промоцията с такса 17 лева за 25 ГБ съм аз, подписва се за нови две години, нищо, че чак юли догодина изтича договора. Не всички са измекяри като Виваком!

Re: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком) [RE:mobiletechnology™]

Снимка на gunerb
gunerb
Дата: 20.10.2018 17:06

Здравейте скъпи приятели,

кои са актуалните скрити планова на VIVACOM?

Ще се радвам да споделите, след 3 месеца ми изтича договора.

Благодаря Ви.

Re: Re: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком) [RE:gunerb]

Снимка на gog88
gog88
Дата: 20.10.2018 17:12

Тази седмица преподписах договора на една карта във Виваком. Запознат съм с три плана, за по- скъпите не съм се интересувал.
17,99 лв - неограничени минути, 6 000 мб и 100 мин. в ЕС);
20,99 лв - неограничени минути, 12 000 мб;
23,99 лв - неограничени минути, 20 000 мб;
Аз подписах на 23,99 лв, има и по-скъпи планове, но не съм в течение.

Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком) [RE:gog88]

Снимка на Stefan Peykov
Stefan Peykov
Дата: 20.10.2018 17:31

В този план 20,99 лв - неограничени минути, 12 000 мб, знаеш ли дали има минути към ЕС и дали го дават при прехвърляне от друг оператор?

Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком) [RE:gog88]

Снимка на ivo___
ivo___
Дата: 20.10.2018 18:37

Вчера от Виваком ми се обадиха с предложение. 27лв - 25ГБ, 300 Мин към ЕС Viva TV, таблет и карта към него(не уточнихме таксата на картата и какво включва, защото разговорът не продължи дълго, тъй като не можаха да ми отговорят на няколко въпроса.). Попитах и за по-ниска такса, защото нямам нужда от това, което ми предлагат, но почти ме убеди, че съм глупак да не се възползвам и нямаше, какво повече да си кажем. Връзката ни приключил Иначе предложението е много добро, но нямам нужда от него към момента.

Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком) [RE:Stefan Peykov]

Снимка на gog88
gog88
Дата: 20.10.2018 18:51

За пренос не знам дали важат, при план 20,99 нямаше минути към страни от ЕС.

Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком) [RE:Stefan Peykov]

Снимка на Вито
Вито
Дата: 20.10.2018 20:45

В този план 20,99 лв - неограничени минути, 12 000 мб, знаеш ли дали има минути към ЕС и дали го дават при прехвърляне от друг оператор?

Няма. За тва от него (L 20.99 лв.) преподписах тоя месец на L+ за 26 кинта 22ГБ и 200 към ЕС.

Форум