Начало | Форум » Операторите

ТЕМА: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком) [RE:koklo_2]

Снимка на bambam2k
bambam2k
Дата: 20.08.2017 01:38

Моля ,Само да сме по точни и коректни.
Уточнявайте и кое е за преподписване и кое е за нови клиенти?
Кое е цена в комбинация с други услуги и само при единствено мобилна услуга?

че става като подвеждаща реклама.

Виваком - план Левски е само за нови клиенти, но фенове и е 16 само в комбинация с други услуги иначе нормално си е 20.

Теленор искат да си им клиент поне месец за да стигнеш до тия оферти или май да преподисваш.

Мтел също офертите са само за преподписване и след тежки пазърлъции и стандартната порция унижение за да им останеш клиент.
Редактирано от bambam2k на 20.08.2017 01:50.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком) [RE:bambam2k]

Снимка на koklo_2
koklo_2
Дата: 20.08.2017 01:50

Извинявай, прав си, трябваше да уточня. Дадоха ми ги за пренос и не знам дали важат за преподписване.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком) [RE:koklo_2]

Снимка на bambam2k
bambam2k
Дата: 20.08.2017 01:52

За пренос от друг оператор към МТЕЛ ли?
Може ли инфо, как стана по подробно, за кой град , че съм на зор?

Аз знаех че тези оферти ги дават само за преподписване,
за нови клиенти са си по стандартните оферти от брошурите.
Редактирано от bambam2k на 20.08.2017 02:23.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком) [RE:bambam2k]

Снимка на koklo_2
koklo_2
Дата: 20.08.2017 13:22

Взех брошурка на виваком, отидох в мтел и ги попитах какво по - добро могат да ми предложат от виваком /като им показах плана Smart L+/, и ми предложиха двата плана, за който ти писах по нагоре. Става въпрос за Плевен, ако магазина ти е толкова важен, предпочитам да ти го напиша на лс.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком) [RE:koklo_2]

Снимка на bambam2k
bambam2k
Дата: 20.08.2017 21:30

Благодаря.
Магазина не е важен.
Ти си беше на виваком и се премести в Мтел ли?
Този план направо в офиса на Мтел ли ти го предложиха, как се казва планът по точно, ако може ?

Днес питах в Бургас в Мтел кво имат за прехвърляне
от друг оператор - неогр мин и 6000 при комбинация с ТВ за 22. 40 лв.
Може в Плевен да са закъсали за абонати и да правят някви фокуси и гимнастики ?

Форум