Начало | Форум » Операторите

ТЕМА: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком) [RE:Luke_Netwalker]

Снимка на tzincbg
tzincbg
Дата: 26.06.2017 19:22

Става много тегаво да реша - Универсална Прима - 11 лв - 200 национални минути, 300 мтел минути, 2000 мб - но свършват парите, ако надвиша мегабайтите, спира и се оскъпява,а с тяхното първоначално таксуване на сесия от 20 кб се хабят по-бързо, няма роуминг, но пък няма обвързване,
Или 13 лв - 3 гб от i-traffic s + 400 мин от булсатком - без да спира, без да се оскъпява, с роуминг вероятно, но пък с обвързване... много ще ми е трудно да реша...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком) [RE:tzincbg]

Снимка на sunman76
sunman76
Дата: 26.06.2017 19:54

Вземай си договор и си свиркай.Така ем пари ще плащаш ,хем качество няма да получаваш и от два доставчика ще зависиш.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком) [RE:ErkoRaim]

Снимка на algor
algor
Дата: 26.06.2017 20:05

Да, говорих.
Най-доброто остава това, което предложих - абонамент към някоя фирма и за около 21-23 лева (в зависимост от интернета) сте в джаза.
Ако имате такъв вариант и кажете, утре подробно ще разпиша нещата и ще ги споделя тук.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком) [RE:tzincbg]

Снимка на Luke_Netwalker
Luke_Netwalker
Дата: 27.06.2017 11:21

Имаш ли мб за роуминг?

Днес ми дойде фактурата по имейл. Според нея и сега имам някакви мегабайти в роуминг, но не ми е много ясно колко са. Не съм и питал защото скоро не ми предстои излизане в чужбина.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком) [RE:Luke_Netwalker]

Снимка на tzincbg
tzincbg
Дата: 27.06.2017 11:29

Доколкото виждам 2355 мб, колкото е по намалената такса.
За 9.99 се получава 2500 мб в ЕС с калкулатора, сигурно ще е толкова.

Форум