Начало | Форум » Операторите

ТЕМА: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком) [RE:algor]

Снимка на vertu76
vertu76
Дата: 26.03.2017 22:50

Колега @algor, показаната програмата като потребление и цена ме устройва. Стига да се предлага за прехвърляне без комбинация.

Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком) [RE:algor]

Снимка на kan4oto72
kan4oto72
Дата: 26.03.2017 23:17

За мен какво ще изнамериш , за 25-35 лв на месец и читав телефон ! Виваком !? Преподписване !

Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком) [RE:mobiletechnology™]

Снимка на zrock
zrock
Дата: 27.03.2017 08:03

Трябва да преподписвам дайте оферта да си запазя номера нежискам минути мг. Най малка такса се търси

Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком) [RE:zrock]

Снимка на Ванката
Ванката
Дата: 27.03.2017 08:18

Ами защо не си запазиш номера на предплатена? След като е само за запазване я прегвърли на предплатена, пък като излезе нещо, което те устройва, ще се възползваш.

Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком) [RE:Ванката]

Снимка на potrebilmobile
potrebilmobile
Дата: 27.03.2017 09:40

Здравейте!
При мен е малко по-различен случаят и ще се надявам да ми помогнете.
Използвам карта на М*ЕЛ , която е на дядо ми , който почина ,за да я прехвърля ми искат удостоверение за наследници . Имам такова , но тъй като нямам карта ,която да е на мое име ме гледат като нов клиент и не могат да ми предложат от скритите тарифи в 4 магазина опитът ми за пазарене беше неуспешен и директно ми казваха ,че не могат да предложат нищо освен тарифите им в сайта.Искам нещо до 18 максимум 20 лв с неограничени минути и някакъв интернет по-възможност да е над 4 гб.Пробвах и във в*ваком ,но отново не поддават за скритите ,като им разкажа моя случай.

Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком) [RE:mobiletechnology™]

Снимка на D0N4T3LL0
D0N4T3LL0
Дата: 27.03.2017 10:01

В събота преподписах на мтел на този скрития за 18лв. Пазарлъка мина по следния начин - отидох в магазина и казах, че имам смс за оферта на моя номер. От там ми казаха на какъв план съм в момента и дали си ползвам смс-ите, стационарните и тн., защото имали в момента планове с много минути, но към мобилни само. Видях на къде отиват нещата и директно си казах, че офертите на сайта ги знам и аз и, че ме интересуват скритите оферти. Предложиха ми неограничени към мобилни и 8гб за 20.39лв. (тоест безкрай 2xl) - тука питах защо не са 12 гб при положение, че в момента го дават с толкова и ми отговориха, че за тая цена ги нямало тея допълнителни 4гб.
До тук добре, веднага след това си казах, че знам за план "безкрай 30 от 2016" за 18 лева и че много хора са подписали на него последните дни и се интересувам от него. Служителя заяви, че "не знае" за него, но ще се обади да пита. Звънна на няква негова колежка и отиде в склада, като се върна (все още беше на телефона с нея) ме пита дали мога да дам номер на някой, който е подписал на този план - аз му казах, че не. Приключи разговора и ми каза - Господине можем да попишем още сега ако искате.
Взех и huawei p9 на цената на безкрай 2xl и цялата галимация с довори и тн приключи за 15 минути.

Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком) [RE:D0N4T3LL0]

Снимка на potrebilmobile
potrebilmobile
Дата: 27.03.2017 10:29

В кой магазин успяхте да свършите тази работа?

Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком) [RE:potrebilmobile]

Снимка на D0N4T3LL0
D0N4T3LL0
Дата: 27.03.2017 13:43

Магазина е в мола на Марково тепе в Пловдив, като попаднах да разговарям със старши представител.
Редактирано от D0N4T3LL0 на 27.03.2017 13:44.

Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком) [RE:D0N4T3LL0]

Снимка на martin_p
martin_p
Дата: 27.03.2017 15:20

Здрвейте, и на мен ми предстои преподписване с Теленор или някой от другите оператори. В момента съм на промоционална 14,99лв от 39,99лв. Искам около 1000мин. и 5gb нет и такса макс. 15лв. Има ли нещо подобно при някой от операторите?

Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком) [RE:martin_p]

Снимка на vertu76
vertu76
Дата: 27.03.2017 17:52

За 15лв трудна работа. Теленор имат за 18лв неограничени минути и 5гб за задържане.

Форум