1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13

ТЕМА: Apple iPhone SE

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE [RE:botor]

Снимка на Rozoveca

взривоопасен ли е тоя форум? иначе по темата - едва ли някога ще си купя самсунг по ред причини, дето нямам намерение да изреждам

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE [RE:Rozoveca]

Снимка на Rozoveca

Колеги, взех телефона, екстра е. Имам само един въпрос - функцита Raise to wake бута ли много батерия по принцип?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE [RE:algor]

Снимка на Rozoveca

То си беше включено и е адски удобно вместо да натискам копчетата, само си слагам да ми отчете отпечатъка и всичко е ток! Само, че не съм довилен, че като го активирах беше със иос 11 по default, без да го ъпдейтвам, ама добре му седи все пак
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13

Форум