1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13| 14| 15

ТЕМА: Apple iPhone SE

Re: Apple iPhone SE [RE:vasilpisarov]

Снимка на muamamu1

Да ти кажа честно, при последните ми 3 телефона беше така. Сега и със SE се чува. Имам някакво предположение, че е има нещо общо със ситемата за фокуса, защото като се заслушах в тиха стая, докато фокусира, се чуваше абсолютно същото движение вътре. Така че... Но това е мое предположение, нямам идея. Но не е проблем със сигурност, не се притеснявай.

Apple iPhone SE [RE:muamamu1]

Снимка на gydi

Съвместим ли е с последната версия на операционната система (мисля че е IOS 11) ?

Има ли стабилизатор на камерата за снимки и видео? (някъде пише че няма)

Може ли да се сменят сим карти ?
Редактирано от gydi на 22.03.2018 09:38.

Re: Apple iPhone SE [RE:gydi]

Снимка на iWolff

Съвместим е както със последната за сега iOS 11, така и ще бъде съвместим още 2 години с последните версии на iOS, до iOS 13.
Няма оптична стабилизация на камерата.
Това за сим картите не го разбирам какво имаш в предвид....

Re: Re: Apple iPhone SE [RE:iWolff]

Снимка на gydi

Днеска разбрах, заключен е към оператора 2 години, можеш да сменяш Сим карти само от същия оператор. Слеd 2 години ти го отключвали безплатно. Уж било по искане на iPhone.

Re: Re: Re: Apple iPhone SE [RE:gydi]

Снимка на centur

gydi:
Днеска разбрах, заключен е към оператора 2 години, можеш да сменяш Сим карти само от същия оператор. Слеd 2 години ти го отключвали безплатно. Уж било по искане на iPhone.

Да, ако си го купуваш от оператор естествено, че ще е заключен (говоря за Telenor). При M-Tel до колкото съм чувал са отключени, а Vivacom официално не продават нито един модел iPhone.

Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE [RE:centur]

Снимка на gydi

От Теленор...
Искам да помоля ако някой има iPhone купен от МТЕЛ, няма значение какъв модел дали е заключен за да разбера дали е по изискване на iPhone или Теленор ме лъжат.
Мислех че тая простотия със заключването е отдавна в миналото.
Редактирано от gydi на 23.03.2018 16:03.

Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE [RE:gydi]

Снимка на iWolff

Аз имах и iPhone 7 и iPhone 7 Plus от Мтел. НЕ са заключени. Теленор са единствения официален представител на Apple за България и да, всеки оператор, който е официален представител, iPhone-ите са заключени за срока на договора. Мтел е реселър, също като iStyle например, за това не заключват телефоните. Политика на Apple, не на операторите.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple iPhone SE [RE:chilko]

Снимка на iWolff

В Мтел магазините на щанда на Apple продуктите пише Premium Authorised Reseller. Във Теленор не помня какво пишеше, но беше по-различно. Не знам, но факт е, че в Мтел не са заключени, а при Теленор са заключени.
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13| 14| 15

Форум