Начало | Форум » Операторите
«« | 91| 92| 93| 94

ТЕМА: Пред фалит ли са Макс Телеком?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Пред фалит ли са Макс Телеком? [RE:labaling]

Снимка на samoznai
samoznai
Дата: 12.05.2017 08:07

Зависи. Ако има интерес от страна на операторите, което е сигурно, могат да направят следните две неща: да обявят търг за честотите (потенциално може да участва и нова фирма) или да разпределят спектъра поравно между останалите.
Като гледам практиката на КРС, най-вероятно ще се случи второто.
Но докато стане това има много време. Като нищо може да се окаже, че два лиценза на 1800 са изгърмели.
Редактирано от samoznai на 12.05.2017 08:10.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Пред фалит ли са Макс Телеком? [RE:samoznai]

Снимка на tzincbg
tzincbg
Дата: 12.05.2017 11:46

Два? С отсрочките и съдебните дела? С приходите от най-различни страни на булсатком? Забрави. Говорили сме го това вече.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Пред фалит ли са Макс Телеком? [RE:tzincbg]

Снимка на samoznai
samoznai
Дата: 12.05.2017 13:27

ОК, ще видим, досега съм се оказвал прав по темата Булсатком.
Не забравяй, че наесен им изтича (безпрецедентната) шестмесечна отсрочка за плащане на наличните лицензи, а ще трябва да рефинансират и един солиден кредит.
И не забравяй, че решенията на КРС вече са с незабавно изпълнение, което значи, че първо спираш дейност, после обжалваш изпълнението.

Re: Пред фалит ли са Макс Телеком? [RE:dedeto]

Снимка на samoznai
samoznai
Дата: 12.05.2017 13:59

КРС е прекратила преоцедурата по отнемане на лиценза на Макс Телеком, поради плащане на ЧАСТ от дължимите такси, за предходните две тримесечия.
Агонията продължава...

Re: Re: Пред фалит ли са Макс Телеком? [RE:samoznai]

Снимка на tzincbg
tzincbg
Дата: 12.05.2017 21:34

Ама пък в репортажа казаха, че започва проверка за качеството на услугата от КРС.

Нещо положително в цялата ситуация [RE:tzincbg]

Снимка на TTT1
TTT1
Дата: 14.05.2017 19:43

Искам да споделя с Вас нещо, което е червена точна в графата на Макс. Миналата година към края бях заредил 10 лв. във Voicer - предплатената услуга на Макс за разговори. Самата услуга от преди нова година не работи и съответно бях отписал парите като безвъзвратно загубени. Реших обаче да им напиша един гневен мейл, където да им обясня, че са много зле и така нататък. За моя изненада получих отговор миналата седмица, където ми поискаха банкова сметка и на следващия ден си получих 10-те лева по сметката.

Честно казано не очаквах нещо такова да се случи.

Re: Нещо положително в цялата ситуация [RE:TTT1]

Снимка на labaling
labaling
Дата: 14.05.2017 21:17

Някак си виждам връзка с факта, че когато пишеш на КРС с молба за прекратяване на договора, от Макс винаги отговарят. Явно КРС са обещали да не ги закачат известно време, стига да няма недоволни и/или измамени клиенти след "големия срив".

Re: Пред фалит ли са Макс Телеком? [RE:dedeto]

Снимка на nikky7
nikky7
Дата: 15.05.2017 13:44

Преди 20 дни им писах имейл, че имам проблем с връзката - получих автоматично потвърждение за получаване, но не и отговор.
На телефона за поддръжка не отговарят, офиси няма.
По имейл им пратих и известие да считат договорът за прекратен.
След това писах жалба до КРС, КЗП и до омбудсмана. Сега чакам отговори, но не мисля да плащам за нещо, което не мога и не ползвам.

Re: Re: Пред фалит ли са Макс Телеком? [RE:nikky7]

Снимка на tzincbg
tzincbg
Дата: 18.05.2017 20:46

На познат върнаха хартиен отговор в пощенската кутия от КРС на онлайн запитването, че правят проверка за качеството на сигнала.
«« | 91| 92| 93| 94

Форум