Начало | Форум » Операторите

ТЕМА: Пред фалит ли са Макс Телеком?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Пред фалит ли са Макс Телеком? [RE:labaling]

Снимка на celitel
celitel
Дата: 19.09.2017 17:10

То ако нещата бяха толкова сигурни, нямаше да има опасност и служителите да останат без заплати, но ето, че се случва - и при Макс, и Пикадили, и мн. Др.
Редактирано от celitel на 19.09.2017 17:12.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Пред фалит ли са Макс Телеком? [RE:labaling]

Снимка на tzincbg
tzincbg
Дата: 19.09.2017 18:05

Да,ама тая година само около два месеца нямаше никаква услуга.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Пред фалит ли са Макс Телеком? [RE:tzincbg]

Снимка на Zvezdichko
Zvezdichko
Дата: 19.09.2017 18:41

"само около два месеца" си е доста сериозен период и един уважаващ себе си доставчик не би следвало да допуска дори и 15-минути прекъсване на ден.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Пред фалит ли са Макс Телеком? [RE:Zvezdichko]

Снимка на tzincbg
tzincbg
Дата: 19.09.2017 18:59

Естествено. Неприятна ситуация. Но затова хората дават без проблем да развалиш договора в смартфон магазина под моста на влюбените.
Пред съда няма да важи, че имало, но не ставала баш.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Пред фалит ли са Макс Телеком? [RE:celitel]

Снимка на labaling
labaling
Дата: 19.09.2017 19:03

Считам публичното "волеизлияние" на висш официален държавен представител във връзка с възникналия казус - като официална държавна позиция по описаните по-горе страхове (получаване на фактура без услуга). Съответно всяко подобно щение би паднало в съда, ако се стигне до там.

Съответно лично съм си запазил интервюто на Веселин Божков по Нова телевизия на електронен носител.
Редактирано от labaling на 19.09.2017 19:06.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Пред фалит ли са Макс Телеком? [RE:Zvezdichko]

Снимка на labaling
labaling
Дата: 19.09.2017 19:12

Посочил съм в предходното си съобщение.

Ето Може да видите този линк само ако сте регистриран. към предаването, всеки може да си го свали като мен.
Редактирано от labaling на 19.09.2017 19:24.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Пред фалит ли са Макс Телеком? [RE:labaling]

Снимка на Arthur
Arthur
Дата: 23.09.2017 19:27

мисля че на темата трябва да се сложи черен кръст и да се приключи

Форум