1| 2

ТЕМА: Фиаското на новият MacBook Pro

Re: Re: Re: Фиаското на новият MacBook Pro [RE:radko89]

Снимка на n1
n1
Дата: 19.07.2018 16:23

Избрах на жената Acer Swift7, та чакам оплюването, впрочем не е никак евтин
Иначе, аз съм фен на Нокиа и по времето, когато беше абсолютен лидер имаше едни дървета Нютон
Сега възстановяват позиции и възнамерявам да приключа с Lumia, която впрочем като излезе на пазара също не беше евтина.
За мен да имаш i-нещо си е като да караш американска кола, докато покрай теб има Ауди, БМВ, Мерцедес и т.н.

Re: Re: Re: Re: Фиаското на новият MacBook Pro [RE:n1]

Снимка на PoceH_BS
PoceH_BS
Дата: 19.07.2018 16:27

Няма "фен" в БГ пространството да си признае, че Ябълките са ЗЛЕ във всяко едно отношение.

Re: Re: Re: Re: Re: Фиаското на новият MacBook Pro [RE:PoceH_BS]

Снимка на г-н Двутактов
г-н Двутактов
Дата: 19.07.2018 23:46

Аз признавам. Получи ли оргазъм? Само внимавай да не опръскаш великата китайска пръчка, че кат даде на късо ко ша прайш след туй.

Re: Re: Re: Re: Re: Фиаското на новият MacBook Pro [RE:PoceH_BS]

Снимка на centur
centur
Дата: 20.07.2018 00:26

Кое им е зле? Че работят добре без нужда от "root" (jailbreak) и custom ROM - нещо без което ти не можеш, защото китайската пръчка за 200 лв. е наблъскана с какво ли не.
Да се върнем на темата за MacBook Pro. Въпреки, че имам финансовата възможност да го купя - не бих си го купил, защото няма да ми върши работата, която върша с Windows.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Фиаското на новият MacBook Pro [RE:centur]

Снимка на tzincbg
tzincbg
Дата: 20.07.2018 07:09

Еми то И Андроид от 600 ле работи добре без руут. Не са нужни 2000. Но якото е, че такъв от 200 също може да се оптимизира да работи прилично.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Фиаското на новият MacBook Pro [RE:tzincbg]

Снимка на npet
npet
Дата: 20.07.2018 10:33

@tzincbg
такъв от 200 също може да се оптимизира да работи прилично

Почти ме убеди. Ниско качество екран, камера, батерия, хардуер, поддръжка и прочие. Трябва да се примириш със зърнеста картина, лошо отчитане на докосването, размазани снимки и вечен недостиг на cpu/памет/място.

Това че Андроид тръгва, не е като да върви добре.
1| 2

Форум