Начало | Форум » Новини/Нови технологии

ТЕМА: Прототип на Moto G5 Plus се появи за продажба в Румъния

Прототип на Moto G5 Plus се появи за продажба в Румъния

Снимка на feuer34

Един пръст разстояние долу и един пръст дебелина за виртуалните бутони, отгоре същото положение, грозна работа направо. Дефакто ти остават едни 4,7/5 инча видима област. Някой ще кажат какво искаш за бюджетен телефон, но все пак, така само продължават да копаят дъното, така ли не разбраха какво искат хората да го намалят това растояние. Телефон с размерите на фаблет и работен дисплей колкото на HTC One 7.

Re: Прототип на Moto G5 Plus се появи за продажба в Румъния [RE:feuer34]

Снимка на PoceH_BS

Според непотвърдената информация екрана е 5.5", ти с колкото пръсти(кебапчета) и т.н. непопулярни измервателни единици си искаш ги "мери"...
Дизайна е добър (Hello Moto), SoC-а не ми харесва.

Re: Прототип на Moto G5 Plus се появи за продажба в Румъния [RE:feuer34]

Снимка на ex_bg

Поне са махнали оня грозен бутон по средата
Редактирано от ex_bg на 10.01.2017 19:40.

Re: Re: Прототип на Moto G5 Plus се появи за продажба в Румъния [RE:PoceH_BS]

Снимка на sgs_maniak

Какво не му харесваш на soc ?
Колегата agroman12 е доволен от този процесор в неговия телефон .
И в гсм арената казват че е далеч от флагманите но пък е енергоспеставащ . Ако не се игрят тежки игри изглежда си като среден клас .
Ти какво точно не му харесваш ?
Ти какво си чел ?

Re: Re: Re: Прототип на Moto G5 Plus се появи за продажба в Румъния [RE:sgs_maniak]

Снимка на PoceH_BS

Това е нисък клас, не среден и е с много компромиси. Информация в нета колкото искаш за него, не ми се преразказва.

Re: Re: Прототип на Moto G5 Plus се появи за продажба в Румъния [RE:PoceH_BS]

Снимка на feuer34

"ти с колкото пръсти(кебапчета) и т.н. непопулярни измервателни единици си искаш ги "мери".."

Просто ме е яд че можеха да съберат над 6 инча за тази големина

Re: Re: Re: Прототип на Moto G5 Plus се появи за продажба в Румъния [RE:feuer34]

Снимка на PoceH_BS

Така вече съм съгласен, но не бях съгласен с това:

Дефакто ти остават едни 4,7/5 инча видима област.

Re: Re: Re: Re: Прототип на Moto G5 Plus се появи за продажба в Румъния [RE:PoceH_BS]

Снимка на sgs_maniak

'Това е нисък клас, не среден и е с много компромиси. Информация в нета колкото искаш за него, не ми се преразказва'

Да разбирам ли че sd 625 не е много по добър от моя sd 615 .

Като срещнеш инфо дай линк .

Форум