Начало | Форум » Новини/Нови технологии
«« | 21| 22| 23| 24| 25| 26

ТЕМА: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май [RE:tzincbg]

Снимка на Luke_Netwalker

Не знам. Аз го ползвам само към национални оператори. Вчера забелязах, че 0 лв изчезна.

Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май [RE:Luke_Netwalker]

Снимка на anchoanchev

Здравейте, днес имам проблем с гласовата услуга. При всяко набиране, независимо към какъв номер ми казва "Неразрешено избиране поради неплатена сметка" и спира разговора. Това и към номера за връзка с центъра им с клиенти
P.S. няма един месец за тест от уж три без такса и си иска сметка

Получих и отговор от онлайн поддръжката им (бързо отговарят).
Услугата е в тестов период- явно е технически проблем, за който ще уведомим колегите. Ще подадем Вашите данни и надявам се проблемът да бъде разрешен в най-кратък срок- това би могло да се случи в утрешния ден. Извиняваме се за неудобството.
Редактирано от anchoanchev на 25.06.2017 12:24.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май [RE:tzincbg]

Снимка на Luke_Netwalker

Имаше някой звънял в чужбина. И на него ли не му показва сметката вече?

Във връзка с промоции, които могат да се видят на сайта им са написали какви са условията на тримесечните тестови акаунти:
Безплатна ползване за срок от 3 месеца, без обвързване.

Включени минути към мрежата на Булсатком НЕОГРАНИЧЕНИ

Включени минути към всички национални мрежи и към международни дестинации Зона I
1000
Включени SMS в мрежата на Булсатком НЕОГРАНИЧЕНИ

Услугата се използва посредством мобилното приложение Bulsatcom voice и смартфон с достъп до Интернет. Няма ограничиения относно доставчика на Интернет и ползването на Интернет през Wi-Fi. Приложението можете да изтеглите безплатно от Google Play или AppStore.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май [RE:Luke_Netwalker]

Снимка на Мilen

Погледнах статистиката в Гугъл Плей. Когато го инсталирах, бяха под 1000. Сега, за по-малко от месец- изтеглянията са над 5000
«« | 21| 22| 23| 24| 25| 26

Форум