Начало | Форум » Новини/Нови технологии
«« | 61| 62| 63

ТЕМА: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май [RE:Luke_Netwalker]

Снимка на tzincbg

Така. Разговорите се скапват, когато покритието е слабо или натоварването на клетката е голямо, това забелязвам засега.

Появи се друг проблем. Само на някои номера, когато ми звънят с прехвърляне - т. е. звънят ми на булсатком, а аз отговарям от сим картата(теленор), при някои номера се мъчи мъчи да вдигне и изписва could not answer и отказва обаждането. Иначе да набера обратно мога.
Редактирано от tzincbg на 11.12.2018 13:39.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май [RE:tzincbg]

Снимка на Luke_Netwalker

През последната седмица нарочно ползвам само Lenovo-то за изходящи разговори, но нямам никакви проблеми. В къщи покритието е на 2-3 чертички, в службата е на макс, но няма разлика в качеството на разговорите. Може би при по-лошото покритие приложението точи повече батерия. Сложих прима в Lenovo-то преди около месец. Преди това около година и нещо ползвах само 4G. Мога да кажа, че Мтел доста са си подобрили 3G-то. На времето с бобската карта не беше така. Понякога леко заглъхваше, насичаше. Според мен нещата вече се канализираха и при наличието на що-годе приличен интернет Bulsatcomvoice е една доста стабилна услуга. Дано само не я сполети съдбата на justcall. Дава възможност човек да не зависи от лакомията на мобилните оператори, стига да има някакъв минимален план с няколко гигабайта интернет.
Пренасочване никога не съм ползвал и не съм се сблъсквал с другия проблем за който говориш.
«« | 61| 62| 63

Форум