Начало | Форум » Samsung
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13| 14

ТЕМА: Samsung Galaxy S8

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy S8 [RE:ilkor]

Снимка на algor

Имам много богат опит с двусимови модели на водещите марки през последните години и затова си позволявам да ви обърна внимание върху факта, че Самсунг не обслужват гаранционно модели, които не се продават официално в Европа.
Тоест от който и да е онлайн магазин да купите такъв апарат, няма да имате гаранция, покрита от Самсунг.
За толкова скъпи апарати (поне за мен) тази гаранция е задължителна с оглед на проблемите, които се появяват при новите модели и това мен ме отказа от ползването на двусимови апарти към момента.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy S8 [RE:algor]

Снимка на rumbo

algor Точно навреме те хващам, като компетентно лице
Днес си поръчах от amazon.it S8 едносимов, небрандиран, свободен ЕУ модел телефон. Издават фактури със стойност, дата и пр. Много ми е интерсно, дали от самсунг тук ще ми я уважат (ако не ще ги призная за най-големите измекяри)
Писах им писмо, ама нещо ми дава постоянно грешка, че неможе да се изпрати
Купил съм поне 10 телефона на Huawei от там и след проверка тук винаги са ми отговаряли - да вашият телефон е гаранционнен на територията на целият ЕС

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy S8 [RE:rumbo]

Снимка на algor

Щом е от държава в ЕС и имаш фактура, няма да имаш проблем с обслужването на апарата ти - за това мога да ти гарантирам, както и всеки може да се обади на националния номер на Самсунг и да говори с тях (или да им пише в чата, където остава история за всеки разговор)
Специално за Булграм ти говоря, но и другите сервизи би следвало да са ок.
Не знам защо по форуми и паланки лъжат хората, че Самсунг имали международна гаранция в цял свят
Всъщност те имат, но в различните държави се признава гаранцията според зависи от къде е купен апарата.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy S8 [RE:algor]

Снимка на ilkor

Според общите условия за гаранция аз не виждам да има ограничение спрямо страната от която е купен телефона и тази в която се ползва гаранцията.
Може да видите този линк само ако сте регистриран.
За съжаление не открих списък в кои страни официално се продава двусимовата версия. Проверих обаче и може да се купи от магазини както в България, така и в Германия, Австрия, Франция, Италия...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy S8 [RE:ilkor]

Снимка на algor

Звъннете на Самсунг в понеделник и те ще ви кажат.
Аз споделям тук инфо от опит до тук (без 8-ма серия) и това, което са ми казали/писали от Самсунг.

Иначе магазините, които продават двусимова версия на даден апарат си носят отговорността за сервизирането или ако имат собствен сервиз, би следвало в него да ви обслужат гаранцията.

Re: Samsung Galaxy S8 [RE:apolon25]

Снимка на muamamu1

Може да видите този линк само ако сте регистриран.

Звучи доста интересно. Същия телефон, само че на по-висока цена. И сигурно ще е още по-голям от S8+. Ама нали всички се скъсвате да си позлвате S-pen-овете...
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13| 14

Форум