Начало | Форум » Samsung
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13| 14| 15

ТЕМА: Samsung Galaxy S8

Re: Re: Re: Samsung Galaxy S8 [RE:board]

Снимка на Велт

Не знам на мен при интензивно ползване за около 2часа ми пада на около 70%.при теб как е,ако е същото да не се притеснявам.

Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy S8 [RE:Велт]

Снимка на terry1

Какво правиш тези 2 часа? За кой от двата говориш S8 или S8+?

Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy S8 [RE:terry1]

Снимка на Велт

Юттуб фейс s8 ми е телефона

Re: Samsung Galaxy S8 [RE:apolon25]

Снимка на Велт

Не знам, аз съм s8 и без да правя нищо батерията пада с 10% на час.Не знам каква е причината но досега не съм имал такъв проблем телефоните.Стария ми s5 кара повече от осмицата.

Re: Samsung Galaxy S8 [RE:apolon25]

Снимка на Emo1994

Здравейте ползвам Samsung Galaxy S8+ от има няма месец. Изключително доволен съм но има едно много странно нещо поне до сега аз не съм виждал такива неща под така наречения вграден холм бутон на тънката рамка има странно петно като от олио? И не мога да си го обясня от какво се е получило ако някой има идея да сподели дали е сериозно да го връщам ли понеже е много дразнещо не е видно трябва да се вгледаш за да го видиш но предвид цената...

Re: Re: Samsung Galaxy S8 [RE:Emo1994]

Снимка на STE1

Имам същият телефон и нямам подобен проблем , при вас има някакъв дефект.Връщайте телефона за ремонт.

Здравейте ползвам Samsung Galaxy S8+ от има няма месец. Изключително доволен съм но има едно много странно нещо поне до сега аз не съм виждал такива неща под така наречения вграден холм бутон на тънката рамка има странно петно като от олио? И не мога да си го обясня от какво се е получило ако някой има идея да сподели дали е сериозно да го връщам ли понеже е много дразнещо не е видно трябва да се вгледаш за да го видиш но предвид цената...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy S8 [RE:algor]

Снимка на Walther_BG

Онзи ден при проблем с телефона S8 на сестра ми , в магазин на Самсунг в UK отказаха да го приемат,защото бил отварян в не-оторизиран сервиз.Проблема беше,че звука и беше станал супер слаб дори при максимално увеличаване звънеше много слабо и пращеше-като от "избушена" колона.Преди това телефона е минавал през Булграм , където е "отремонтиран".
Човека ни обясни,че проблема не е ,че телефона е купен от България,а че всеки оторизиран сервиз трябва да има някаква машина,която запечатва телефона след ремонт,за да не се губи водоустойчивостта.Обясних му,че Булграм е оторизиран сервиз (уж) , но според него и управителя на магазина това е абсолютно невъзможно,след като нямат споменатата машина.Сестра ми спомена,че отива скоро към Франция за 2 седмици,и там ще го остави,но човека каза,че е убеден,че и там няма да го приемат,защото поради не-оторизираното отваряне телефона и вече е без никаква гаранция.Тъй като не съм имал телефон на марката от 3 години тези неща не ги знаех.Явно ще трябва да го носи в Булграм след като се прибере.
СИЛНО препоръчвам на хора,които имат гаранционни S8/S8+ и т.н. , които са купени от чужбина,или ще се ползват основно там да НЕ ги оставят за ремонт тук!

Не знам защо по форуми и паланки лъжат хората, че Самсунг имали международна гаранция в цял свят

Имал съм телефони,таблети,дори Smart Tango роботизирана прахосмукачка (все още си я ползвам) купувани от една държава,и оставяни за ремонт в друга, и само и единствено в Бг са ми отказвали ремонт!
S5 Active въобще не се продаваше в UK-приеха ми го навремето,Smart Tango-то във Франция се продаваше,но модела беше друг - никакви грижи и т.н.
Пред нас като бяхме със сестра ми една азиатка остави S8 двусимов-дори не знаех,че съществува такъв телефон! Консултанта викна управителя,но го взеха-съмнява ме да го приеха,само защото беше хубава.
Общо взето положението в Бг със сервизите,ако нямаш жокер "обади се на приятел" е трагедия.Колко проблеми съм имал преди време със Сони-в този сервиз,който беше (не знам дали още е там) в един блок до Южния Парк,със Шкода за една Октавия...трябваше да звъня и пиша до някакви централи в чужбина , за да си свършат работата.
Както някой тук беше написал "гаранцията в Бг сервиз,ако стане нещо...все едно я нямаш" .

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy S8 [RE:Walther_BG]

Снимка на algor

Имал съм телефони,таблети,дори Smart Tango роботизирана прахосмукачка (все още си я ползвам) купувани от една държава,и оставяни за ремонт в друга, и само и единствено в Бг са ми отказвали ремонт!

Предполагам, че става дума за държави в Европа, нали?
Или сте купил някаква техника от Италия (примерно) и сте обслужван гаранционно в Русия (пак примерно)?

Няколко пъти в темите съм го писал, но пак ще го направя: каквато и да е техника с марката Самсунг, купена в дадена европейска държава (за държави в ЕС говорим), няма проблем да бъде отремонтирана гаранционно в друга държава в ЕС.

Говорейки за "международна гаранция" в предния си пост, визирах лъжите (най-вече в търговията в Продавалник), че някой продава едикаква си техника (мобилен телефон най-вече) с марка Самсунг, която имала международна гаранция.
Пробвайте да дадете за ремонт в която и да е държава в ЕС мобилен апарат, купен в Сингапур, Китай, Дубай, Русия и т.н. и ще видите какъв среден пръст има в т.нар. "международна гаранция".
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13| 14| 15

Форум