Начало | Форум » Операторите
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8

ТЕМА: Безплатна сим карта 4 GB нет от Вива дори и за неабонати!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Безплатна сим карта 4 GB нет от Вива дори и за неабонати! [RE:velnsl]

Снимка на blue ray
blue ray
Дата: 23.05.2017 06:41

Според мен политиката на Виваком е изключително некоректна и нетактична. Има ли смисъл от такава реклама, при положение, че ако някой реши да се абонира ще види плановете, а всичко под 50 лева е меко казано подигравка?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Безплатна сим карта 4 GB нет от Вива дори и за неабонати! [RE:blue ray]

Снимка на celitel
celitel
Дата: 23.05.2017 07:06

Да, абсолютна гавра. Раздават безплатно терабайти (Не завиждам, аз също ги получих, но такива бонуси са безсмислени), а очакват ние да ги платим като им цакаме по 50 лв на месец. Не плащаш - получаваш, а като искаш да си платиш и да имаш за постоянно - предлага ти се нищожен трафик.

Най-добрата реклама са добрите планове. Човек като не го устройват, не виждам как ще подпише само защото го зарадвали с временен безплатен трафик.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Безплатна сим карта 4 GB нет от Вива дори и за неабонати! [RE:celitel]

Снимка на Ванката
Ванката
Дата: 23.05.2017 08:17

Рекламата е точно в тия бонуси, безплатни карти за месец, дори и за неабонати , за тестове и нищо повече. Тествате и си преценявате дали да им станете абонати. Никой не ви кара насила! Разбира се веднага налазват по форумите тролове/служители от конкурентни оператори, да облъчват хората с ниските скорости на Виваком, и тези които са решили да пробват мрежата, да се откажат още в зародиш. Запитайте се, защо раздават така от сърце? Дали не се готви нещо ново? Дават единствено ТЕ всичко неограничено за 45/50лв. с възможност и за едногодишен договор. Кой друг го направи? Никой! Да не мислите, че не са помислили и за хората, които нямат по-големи възможности? Със сигурност не са казали последната си дума и очаквам голямо раздвижване при абонаментните планове и пакетни услуги. И със сигурност причината затова няма да са Булсатком!
Редактирано от Ванката на 23.05.2017 08:18.
Причина:Правописна грешка

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Безплатна сим карта 4 GB нет от Вива дори и за неабонати! [RE:Ванката]

Снимка на celitel
celitel
Дата: 23.05.2017 08:36

Ами дано да си прав, но засега плановете са йеайно некоректни, небалансирани и липсва всякаква гъвкавост.

Промоциите също са в стил Ментел преди 10 години - само за първата година от договора.

Въобще, забелязват се много тревожни тенденции и затова съм леко скептичен.

Иначе ако пуснат i-traffic с повече трафик, включително неограничен, никак няма да е зле. Е, по-добре щеше да е да забравим за двусимовите (Особено както сега почти всички са със споделен втори слот) и да си караме с по 1 сим карта, но явно това няма да стане скоро.

Иначе за скоростите на мен не ми пука, даже не ги меря - където има 4г, все ще са достатъчно добри.
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8

Форум