Начало | Форум » Операторите
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11

ТЕМА: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор

Re: Re: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор [RE:ILIICHO_GLOGOVO]

Снимка на Мilen
Мilen
Дата: 16.08.2017 16:37

Смело си го ползвай постоянно включен в контакта! Удобството е незаменимо! След две години, като ти изтече договора, можеш да го върнеш на Теленор и да поискаш нов при преподписването!

Re: Re: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор [RE:ILIICHO_GLOGOVO]

Снимка на Ванката
Ванката
Дата: 16.08.2017 17:42

Аз съм с другата бисквитка която се предлагаше на D-Link. Въобще не я щадя, и я тормозя като за световно. Какво правя аз? Зареждам я вечерта, и докато си легна е готова. На следващият ден я ползвам без зарядното, докато и падне батерията напълно. Слагам я на зарядното и продължавам работата си още два часа, през което време макар и по-бавно се зарежда. Махам я и цикъла продължава. Батерията на D-Link-а е истински звяр!

Re: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор [RE:pipchi]

Снимка на milenski73
milenski73
Дата: 16.08.2017 19:18

Ми извади батерията и го ползвай без.. Близко до акъла.

Re: Re: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор [RE:milenski73]

Снимка на Doondie
Doondie
Дата: 16.08.2017 19:44

Че е близко, близко е. Не го предложих само защото мислех, че без батерия не може да работи, затова и препоръчах да се купи replacement батерия. Моят мобилен рутер светна, като го свързах с компютъра с USB-кабел, но няма карта в него (сложил съм я в телефона, пък не ми се вади). Щом свети, би трябвало да работи.

Не виждам смисъл насила да се съсипва батерията. Аргументът за по-малко цикли на зараждане, ако се държи все пълна, е несериозен.

Re: Re: Re: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор [RE:Doondie]

Снимка на pipchi
pipchi
Дата: 16.08.2017 20:56

Добре е ,че съживявате темата. Планът е все още актуален и е едно много добро предложение! Не разбирам защо на сайта на Теленор излиза едва като цъкнеш на "виж всички планове". Някой лесно може да го пропусне. Не знам в офисите дали го предлагат веднага на клиентите или е последен вариант....
За тези ,които четат само последните коментари - 25000 MB ,2000 MB в роуминг,16.99 лева на месец , договор 2 години.Не съм сигурен,но с този план може само модем да се вземе,не и таблет.
Редактирано от pipchi на 16.08.2017 21:06.

Re: Re: Re: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор [RE:Ванката]

Снимка на Blue Sky
Blue Sky
Дата: 17.10.2017 10:36

Трябват ми малко отзиви, че искам да подаря на близък този план. Виждам, че вече се предлага с устройство на D-Link, това ок ли е или трябва да питам за Huawei? Колко често трябва да се зарежда? Само 4G ли се поддържа или работи и на 3/3.5G?

Благодаря!

Re: Re: Re: Re: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор [RE:Blue Sky]

Снимка на pipchi
pipchi
Дата: 17.10.2017 13:53

Доколкото знам устройствата на D-Link вече не се предлагат,само на Huawei. Не актуализират информацията на сайта,което е лоша практика.Бисквитките работят и на 3г. Може да видите този линк само ако сте регистриран.
Редактирано от pipchi на 17.10.2017 14:00.

Re: Re: Re: Re: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор [RE:Blue Sky]

Снимка на Ванката
Ванката
Дата: 17.10.2017 17:07

Д-Линк си поддържа 3/3.5G. Батерията е много корава. Сутринта съм я пуснал в 7:00 ч. още, и сега 17:00 ч. все още работи. Кофтито е, че няма дисплей за да си следиш разните показатели. Huawei-то е по-добро в това отношение, но батерията е една идея по-слаба.

Относно интернета на Теленор - много добри скорости навсякъде. Страниците се зареждат мигновено, а клиповете не насичат, както и телевизията. Минус е само, че бързо свършват мегабайтите.

Re: Re: Re: Re: Re: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор [RE:Ванката]

Снимка на Blue Sky
Blue Sky
Дата: 17.10.2017 17:43

Мерси, пичове.

Значи като отида да поискам Д-Линк, а не Хуавей, така ли?

Минус е само, че бързо свършват мегабайтите.

Това е странно, защото пише, че се таксува кб по кб, а не по 10 или 100, например.

Не знам защо, но при Мтел при мен се изразходват бавно, даже във фактурите имам "безплатен достъп", попитах съпорта, не можаха да кажат към кое направление е. Нямам активиран пакет (ФБ, Вайбър ит.н.) и ми е странно.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор [RE:Blue Sky]

Снимка на Ванката
Ванката
Дата: 17.10.2017 18:07

Д-Линк вече доколкото знам не се предлага. Нямаш избор, но Huawei-то е добро, така че няма да сгрешиш.

За интернета - не знам как се таксуват, но забелязвам, че бързо свършват. Може и аз да си въобразявам. Бях си направил експеримент с един спийдтест, като преди това засякох колко мегабайти имам. Едно 70 мегабайта излезе, че ме товарят отгоре, но може и аз да греша.

ПС: Виж темата от линка. Там и скрийншотове има. Може да видите този линк само ако сте регистриран.
Редактирано от Ванката на 17.10.2017 18:16.
Причина:Няма връзка с обсъжданата тема
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11

Форум