Начало | Форум » Операторите
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11

ТЕМА: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор

Re: Re: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор [RE:ILIICHO_GLOGOVO]

Снимка на Мilen
Мilen
Дата: 16.08.2017 16:37

Смело си го ползвай постоянно включен в контакта! Удобството е незаменимо! След две години, като ти изтече договора, можеш да го върнеш на Теленор и да поискаш нов при преподписването!

Re: Re: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор [RE:ILIICHO_GLOGOVO]

Снимка на Ванката
Ванката
Дата: 16.08.2017 17:42

Аз съм с другата бисквитка която се предлагаше на D-Link. Въобще не я щадя, и я тормозя като за световно. Какво правя аз? Зареждам я вечерта, и докато си легна е готова. На следващият ден я ползвам без зарядното, докато и падне батерията напълно. Слагам я на зарядното и продължавам работата си още два часа, през което време макар и по-бавно се зарежда. Махам я и цикъла продължава. Батерията на D-Link-а е истински звяр!

Re: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор [RE:pipchi]

Снимка на milenski73
milenski73
Дата: 16.08.2017 19:18

Ми извади батерията и го ползвай без.. Близко до акъла.

Re: Re: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор [RE:milenski73]

Снимка на Doondie
Doondie
Дата: 16.08.2017 19:44

Че е близко, близко е. Не го предложих само защото мислех, че без батерия не може да работи, затова и препоръчах да се купи replacement батерия. Моят мобилен рутер светна, като го свързах с компютъра с USB-кабел, но няма карта в него (сложил съм я в телефона, пък не ми се вади). Щом свети, би трябвало да работи.

Не виждам смисъл насила да се съсипва батерията. Аргументът за по-малко цикли на зараждане, ако се държи все пълна, е несериозен.

Re: Re: Re: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор [RE:Doondie]

Снимка на pipchi
pipchi
Дата: 16.08.2017 20:56

Добре е ,че съживявате темата. Планът е все още актуален и е едно много добро предложение! Не разбирам защо на сайта на Теленор излиза едва като цъкнеш на "виж всички планове". Някой лесно може да го пропусне. Не знам в офисите дали го предлагат веднага на клиентите или е последен вариант....
За тези ,които четат само последните коментари - 25000 MB ,2000 MB в роуминг,16.99 лева на месец , договор 2 години.Не съм сигурен,но с този план може само модем да се вземе,не и таблет.
Редактирано от pipchi на 16.08.2017 21:06.
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11

Форум