Начало | Форум » Операторите
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7

ТЕМА: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор

Re: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор [RE:pipchi]

Снимка на Griver
Griver
Дата: 01.06.2017 17:54

Този план още ли е в сила? И каква е общата начална такса при закупуването на плана, тоест да речем, че искам да взема флашка вместо бисквитка, колко ще ми излезе като отида в теленор 17+5=22 или?

Re: Re: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор [RE:Griver]

Снимка на pipchi
pipchi
Дата: 01.06.2017 18:01

В сила е. Плаща се само устройството ,ако е в брой. На изплащане не знам как е. Първа такса( предплащане ) и частична ( от сключване на договора до отчетна дата ) се плащат след излизане на първата фактура.

Re: Re: Re: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор [RE:pipchi]

Снимка на Griver
Griver
Дата: 01.06.2017 22:10

Значи устройство 5, предплащане 17 и частична? Някой който го е сключил направо да каже колко е платил.

Re: Re: Re: Re: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор [RE:Griver]

Снимка на pipchi
pipchi
Дата: 02.06.2017 07:53

Нали това обяснявам. Аз съм го сключил.Платих само 40 лева бисквитката.

Re: Re: Re: Re: Re: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор [RE:pipchi]

Снимка на Ванката
Ванката
Дата: 03.06.2017 09:01

Изчерпах си включените мегабайти, но открих странен бъг. Нали, когато мегабайтите ни свършат системата ни праща да си изберем пакет по избор, за да продължим на максимална скорост? Е, давам му да продължи на ниска, пожелават ми приятно сърфиране, и когато реша да заредя дадена страница, пак ме връща при допълнителните пакети. Или е някакъв бъг, или са го направили нарочно, да си купуваме пакети.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Изгоден план за мобилен интернет от Теленор [RE:Ванката]

Снимка на tzincbg
tzincbg
Дата: 03.06.2017 10:27

Изчисти си кеша, бисквитките и опитай пак. Рестартирай и бисквиткатфа. На всички браузъри ли го прави?
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7

Форум