Начало | Форум » Операторите
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13| 14| 15| 16| 17

ТЕМА: Реално сравнение ЕС Роуминг - Виваком, Мтел, Теленор

Re: Re: Re: Re: Реално сравнение ЕС Роуминг - Виваком, Мтел, Теленор [RE:Doondie]

Снимка на sabin_zaimov
sabin_zaimov
Дата: 09.08.2017 12:31

При Виваком няма ограничение за скорост на MB в роуминг. Като свършат тези които ти дават в роуминг те таксуват по 7.7 евро на GB. Иначе Вито е прав, че Виваком дават най - много, на план от 16 лв съм МБ в роуминг са 4100. През няколко месеца пътувам за по няколко дни до Гърция и Италия вършат ми идеална работа.

Re: Re: Re: Re: Re: Реално сравнение ЕС Роуминг - Виваком, Мтел, Теленор [RE:sabin_zaimov]

Снимка на GruT
GruT
Дата: 09.08.2017 15:56

Мисля да вземам хл плана с една п10 към вива надявам се добар избор правя?

Re: Re: Re: Re: Re: Реално сравнение ЕС Роуминг - Виваком, Мтел, Теленор [RE:sabin_zaimov]

Снимка на GruT
GruT
Дата: 09.08.2017 16:31

Мисля да вземам хл плана с една п10 към вива надявам се добар избор правя?

Снимка на Arthur
Arthur
Дата: 09.08.2017 16:32

имам познат тираджия
видял се е в музика с виваком
на тарифа е за 34-35лв и получава 5000мб
като свършат му предлагат допълнителни пакети да си купи
купува си си два пакета /таксуват два пакета -полдва един
това е положението бегайте далече
от 123 му говорят само глупости

Снимка на Doondie
Doondie
Дата: 09.08.2017 17:26

Напълно е възможно да дават най-много като цяло, но в сайта пише друго относно количеството на макс. скорост, по-специално за по-евтините планове. Може да видите този линк само ако сте регистриран. При по-скъпите съм напълно съгласен, че скоростта е само „максимална,” понеже ограничението за БГ става по-голямо от цялото за ЕС.

Иначе го питах къде ще ходи и колко дълго, понеже може и да не му се налага да взима нов план, а временно местна карта. Изглежда, че така или иначе е решил да си купува, затова пита за останалото.

@GruT
Сигурно и този ми коментар ще игнорираш, но на някой друг може да е полезно, макар че едва ли някой чете тази тема извън последната станица. По-добре си купи телефона отделно, а мобилния план - според нуждите.

Re: Re: Реално сравнение ЕС Роуминг - Виваком, Мтел, Теленор [RE:Баце Генчо]

Снимка на Pesh010
Pesh010
Дата: 17.08.2017 20:38

Любопитно ми е дали имя някой позлвал роуминг със Боб след 15ти юни. Ако познавате някои, моля пишете.
Благодаря

Re: Re: Re: Реално сравнение ЕС Роуминг - Виваком, Мтел, Теленор [RE:Pesh010]

Снимка на Баце Генчо
Баце Генчо
Дата: 18.08.2017 07:15

Аз имам от първите боб ( от втория месец след като се появиха )имам само 4 гига нет за 3,90. Роуминга ми не е спирал.
За това се опитвам да обясня, че явно тези работи са на случаен принцип.
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13| 14| 15| 16| 17

Форум