Начало | Форум » Операторите
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13

ТЕМА: Реално сравнение ЕС Роуминг - Виваком, Мтел, Теленор

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Реално сравнение ЕС Роуминг - Виваком, Мтел, Теленор [RE:Вито]

Снимка на TrEnIoRa
TrEnIoRa
Дата: 23.06.2017 23:11

Ми те се продадоха точно преди две години(мен точно тогава ме изгониха), преди да се продадат си сваляха цената, а сега си я вдигат за да се препродадат.
Редактирано от TrEnIoRa на 23.06.2017 23:13.

Re: Реално сравнение ЕС Роуминг - Виваком, Мтел, Теленор [RE:alexandrov1]

Снимка на Hitreca Hitrecov
Hitreca Hitrecov
Дата: 24.06.2017 07:33

Аз съм доволен в плана за 18лв с неограничени минути и 6ГБ нет,който беше промоцията на миналия Юни ми дават 4400Мб за роуминг,което е повече от супер!

Снимка на Баце Генчо
Баце Генчо
Дата: 24.06.2017 08:11

Така реалното от мен- имам боб от първите който ползва само интрнет пакет.
В роуминг не спря !!! Последно го ползвах в роуминг във вторник работеше
Ползвам и чужд оператор който тази година ми показва 4G автоматично ме върза за мтел, пробвах и другите два оператора също показват 4G, НО бързината на интернета е като Е. Преди това ходих и в други европейски държави там нета е нормален.
Дата прима за интернет 3 гига заминават за отрицателно време. Тука явно таксуват на 10 мега , а не на килобайт.
Същата работа е и с теленорските предплатени за интернет.

ПРОСТО ОПЕРАТОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ ГЪРБЯТ ЗДРАВО С ИНТЕРНЕТА.

Хайде приятно ви обсъждане

Снимка на .__.
.__.
Дата: 24.06.2017 12:10

Я хората в роуминг да вземат да проверят какво IP получават преди да недоволстват от мизерните скорости- да не вземе "случайно" да се окаже, че целият ви трафик докато сте в Англия примерно първо минава през сървърите на вашия оператор в София и тогава чак стигате до съответният сайт
Искахте "безплатен роуминг"- получихте го. Искате по 3-4ГБ трафик в роуминг- имате ги, поне в общият случай. На операторите обаче всичко това им бърка в джоба и много бързо усетиха как да ви преебат- интернета в роуминг в момента е буквално като да ползваш долнопробно прокси за да отвориш американски сайт.
А за скоростите и реалното наличие на 4Г в чужбина да не говорим- дори и гнусната и скапана 4Г мрежа на Мтел е поне на 3 светлини години пред мрежите в Англия, Белгия и Франция, а скоростите и 4Г покритието на Виваком са мечта за всички европейски държави. По много неща сме назад, но по въпроса за покритие и реални скорости гарантирано сме №1 в Европа...
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13

Форум