Начало | Форум » Операторите
1| 2

ТЕМА: Нова издънка на ментел

Re: Re: Re: Re: Re: Нова издънка на ментел [RE:AVKansazov]

Снимка на AVKansazov
AVKansazov
Дата: 12.08.2017 09:49

От вчера и близуто ги няма само телевизията работи.Рекох одеве да им звънна за проблема включи ми се автоматично че имало повреда за целия Пловдив и работели уж до обяд щели да я отстранят.От 16 часа вчера нямам, като е толкова голяма повредата за цял град какво са правили досега??
Спали са разбира се...
Редактирано от AVKansazov на 12.08.2017 09:50.

Re: Re: Нова издънка на ментел [RE:R420]

Снимка на AVKansazov
AVKansazov
Дата: 12.08.2017 11:25

И къде е това видео?
Иронично в случая е че на мястото на видеото върви реклама на мтел спорт.
...сега тръгна.Тия не могат една публикация да направят като хората.
Отдавна има тема от мен по въпроса.
Редактирано от AVKansazov на 12.08.2017 11:34.

Re: Re: Re: Нова издънка на ментел [RE:AVKansazov]

Снимка на R420
R420
Дата: 12.08.2017 12:36

Ами много хубаво, тогава се обедните и пуснете един колективен иск и ги осъдете. Аз с този оператор отдавна съм приключил.

Re: Re: Нова издънка на ментел [RE:R420]

Снимка на Doondie
Doondie
Дата: 12.08.2017 13:45

@R420
Още от януари е пуснато предупреждение в този форум относно проблема, изложен във видеото. Може да видите този линк само ако сте регистриран. Добре прави, че не си мълчи батката, но доста неподходящ език използва от средата нататък.

@AVKansazov
Явно не разбираш къде е проблемът с това, което ти се е случило, понеже го приемаш за нормално. Това обаче е кражба. Дали ще ти дадат мобилен Интернет или спортен канал, все тая - щом не си ги искал, не трябва да плащаш за това, че си ги ползвал. На какъв език да кажа, че това е изискване на закона?

Както и да е - парите са си твои. Щом си решил да им ги подариш, твоя си работа. Няма да пиша повече в темата, след като и един нормален разговор не можете да проведете, без да обиждате. Явно съм тъп, задето очаквам да говоря с нормални хора.
1| 2

Форум