Начало | Форум » Samsung
1| 2| 3| 4| 5| 6

ТЕМА: Samsung Galaxy Note8

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy Note8 [RE:kanar]

Снимка на muamamu1

Това вече си зависи само от теб. Аз, например, не смятам, че има особена нужда да сменяш телефон от последните 1-2 години с чисто нов, но ти, явно, имаш нужда да притежаваш най-новото. Щом Х ти се струва скъп, Note 8 е най-доброто, на което можеш да заложиш, да.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy Note8 [RE:muamamu1]

Снимка на nikolay.

Е, не е само това. През 2007 какви суперлативи бълваше за айфона, нямаше по-голям фен от него. Сега е враг №1, ябълката )) Самсунг рулз зи уорлд!

Re: Samsung Galaxy Note8 [RE:asenna5]

Снимка на traikoni

Такааа като гледам и чета постоянно се дъвчете за apple и Samsung кой бил по добър и кой не но никой не пише примерно за lg v30,xiaomi mi mix,mix2,huawei p10,mate 9 от както имах разочарованията s5 и s6 на самсунг се отказах от тази марка на епъла имах 5s уникален тел.Сега съм с p10 и съм супер доволен китайците дръпнаха много напред.А тези тояги дълги не мерси благодаря всичко най-най от мен.

Снимка на rosen yankov

Хора, четя някакви пълни глупости тук...
Че бил с евтини материали.....
Че камерата му била задоволителна.....
Че човек отишал да го види и невидиш ли , се разочаровал....
Че писалката му била слапана....
Аз имам телефона от 4 дни, ползвам съм всички ноутове до сега, и всички S -серии.
С РЪКА НА СЕРЦЕТО ВИ КАЗВАМ
ТЕЛЕФОНА Е УНИКАЛЕН.
Аз имам по 60-70 входящи и толкова изходящи повикваня на ден, ползвам всички екстри, функци и съм го натоварил максимално.
Единственото , което мога да ви кажа е , че пожелавам на всеки да има такъв телефон.

Снимка на asenna5

Имам нужда от малко помощ. До вчера като си пусках You Tube на Ноута и като завъртах телефона хоризонтално (за да гледам на цял екран) ми излизаше един бутон, който като натиснеш и разпъваше видеото по цялата ширина на дисплея. От днес този бутон просто изчезна! Не знам дали не съм го спрял отнякъде без да искам или е нещо свързано приложението на Тубата. Някакви идеи?
Редактирано от asenna5 на 18.11.2017 16:33.

Re: Re: Samsung Galaxy Note8 [RE:asenna5]

Снимка на funmobile

Ютуб въведоха по улеснен начин за ползване на видео на цял екран. Просто увеличваш с два пръста настрани и готово... пробвай и аз забелязах това днес, но бързо се оправих

Re: Re: Re: Samsung Galaxy Note8 [RE:funmobile]

Снимка на asenna5

Много благодаря за своевременният отговор!
1| 2| 3| 4| 5| 6

Форум