Начало | Форум » Samsung
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13

ТЕМА: Samsung Galaxy Note8

Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy Note8 [RE:apolon25]

Снимка на Venobs

Какви глупости говориш 40 % по бърз и 2 та са със 6 г рам и е съвсем малко по бърз с абдейта на ореото и двата правят по 200 хил. точки

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy Note8 [RE:Venobs]

Снимка на Боби13

Какво очакваш от ултра заслепен човек... ще се обиди и ще каже че не са 40%,а че са 140%

Re: Samsung Galaxy Note8 [RE:asenna5]

Снимка на stankovraca

Така, аз съм с Ноут8. Да споделя впечетления, със сигурност 2ната бленда на S9+ би трябвало да извади по-добра снимка на тъмно,което за мен нее причина да се разделя с Ноута. Също така останах с впечетление, че стандартния S9+ е само с 4гб рам, което със сигурност е преимущество за Ноута, особено ако ползваме DEX станция. S-pen колкото и невероятно да ми звучи дори на мен, ми става все по-удобна и ползвам все по-често. страхотна функционалност има. Какво очаквам Ноут 9. Очаквам същия размер телефон +- някой друг милиметър, дисплея същия или една идея по-голям,от този в Ноут 8, очаквам стерео говорители, вече видяха грешката си. Силно се надявам да запазят 3.5мм жак за слушалки. Относно Пръстовия отпечатък, мисля че няма да го изнесат на дисплея и ще си остане отзад и в това поколение. Хардуерно очаквам същия чипсет като S9 с малко повече РАМ, предполагам и се надявам на 8гб поне. Относно Камерата, както всички досегашни ноутове трябва да надгради поне с малко S серията. Не само заради това а и за да е конкурентен с флагманите на останалите компании. Все пак Китайците пуснаха апарат с 3 камери и 40мпх сензор. Вярно пикселите не са всичко, но хората гледат цифрите.
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13

Форум