Начало | Форум » Samsung
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9

ТЕМА: Samsung Galaxy Note8

Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy Note8 [RE:Ванката]

Снимка на asenna5

Вече месец ползвам моделът и нямам никакви оплаквания. Машината е тотален чук, чувствам се изключително удовлетворен от покупката си.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy Note8 [RE:asenna5]

Снимка на kleiamandes

Закупих го на 29.11.17 ( по ирония на съдбата на 30.11.17 ни обраха а той е единственото отселяло устройство ) .. та аз лично като жена (човек ) с много високи изисквания към телефонът съм изключително доволна .Може би ...... не ме радва само факта ,че е златна сапунерка но ефектния дефект съм прикрила с красив стилен черен гръб . Уви не си помня паролата тук , пък и фейсбука ми е изтрит и няма как да кача в момента зашеметяващи снимки от Пловдив , снимани в движение . Уникален е !

Re: Samsung Galaxy Note8 [RE:asenna5]

Снимка на Peet76

И аз от вчера имам прекрасен черен екземпляр на Note 8 и съм много доволен кажете вие ползвате ли калъф и кой е най-добрия. Искам да си го защитя все пак звяра

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy Note8 [RE:asenna5]

Снимка на Walther_BG

Все още се предлагат само черен и златист нали? Имаше слухове , че в Мтел ще се предлагат и тъмносини към края на годината , но май си останаха само слухове.
Много глупава ми се струва тази политика за определени цветове за определени пазари.

Re: Re: Samsung Galaxy Note8 [RE:Peet76]

Снимка на apolon25

За Samsung бих не посъветвал с оригиналния калъф, който е за Note 8 , да си защитиш звяра. Не се доверява на евтини ментета от нета. За месец се развалят. Аз изгорях с такова. Златисто лъскаво и се разлепи за месец.
Редактирано от apolon25 на 30.12.2017 12:09.

Re: Re: Samsung Galaxy Note8 [RE:Peet76]

Снимка на kleiamandes

В гамата си от калъфи имам безцветен силикон , златен и черен пвц и силиконов протектор за екрана, за мен стъклата им са дроб .Калъф тефтер няма да използвам лично аз.Доволна съм пазаря си от Фейсбук от страница и съм доволна.За тефер знам ,че само оригиналният върши работа.

Re: Samsung Galaxy Note8 [RE:asenna5]

Снимка на PF

Обзаведох се новия Note 8. Як е, доволен съм.
Обаче сега с всичкото прехвърляне от стария на новия, донагласяне на приложения и акаунти... явно вече остарявам и хич не ми се занимава.
Бях свикнал с физическия Home бутон отдолу при Note 5 и сега ми е странно с виртуалния.
Имам нужда от съвет. С Nova Launcher съм, обаче не успявам да изключа досадния самсунгски уолпейпър. Като натисна страничния десен бутон се появява самсунгският тапет и трябва да го приплъзна настрани за да отключа телефона до Home екрана. Малко акъл?
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9

Форум