1| 2| 3

ТЕМА: LG V30

Re: Re: Re: Re: Re: Re: LG V30 [RE:venciminchev]

Снимка на Ванката

Някой собственик с впечатления за този телефон? Чета добри отзиви за него в нета, но ми се щеше и от нашия форум някой собственик, (ако има такъв), да напише няколко реда. Имам вариант да си го внеса от Германия другия месец за около 1000 лв.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LG V30 [RE:Ванката]

Снимка на tedddyster

Имам някакъв спомен, че се чудеше дали да не си вземеш Samsung Galaxy Note8, затова ето един линк със сравнение между двата телефона, само че в случая с LG V30+ (същият е, но с повече памет). За 1000 лв. мисля, че си струва. Надявам се да поназнайваш малко руски език
Може да видите този линк само ако сте регистриран.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LG V30 [RE:Ванката]

Снимка на propov

Аз точно съм в Германия и тук големите вериги го бяха пуснали на 500 евро. Четох много и си поръчах даже. Това което разбрах е,че има реална опасност да има проблеми с послесветене на дисплея. Бялото остава да мъжди във фон. Типично за ЛГ от 2 години насам. Аз имах Г5 с този проблем. За качества е супер. И батерията държала доста...но това са неща ,който вероятно си прочел. За мен проблема с дисплея не е страшен, щото мога да сменя телефона на място веднага. Но за теб, ако излезе ще е малко триково. Аз накрая взех S8 на същата цена.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LG V30 [RE:propov]

Снимка на Ванката

В Емаг са пуснали V30 промоционално за 946 лева. Който има нужда да налазва.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LG V30 [RE:Ванката]

Снимка на venciminchev

В aliexpress даже е на 710 кинта, но там вече, ако минеш без митница късмет...
Може да видите този линк само ако сте регистриран.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LG V30 [RE:Ванката]

Снимка на dxv_pro

След няколко седмици, като пуснат V40 ще падне поне с още 100лв.
1| 2| 3

Форум