Начало | Форум » Новини/Нови технологии

ТЕМА: Оптичната мрежа на VIVACOM достигна Дупница

Оптичната мрежа на VIVACOM достигна Дупница

Снимка на sladyrko

Някой ползва ли ги? Впечатления? Че ще се сменя оператора от гнусните Близу

Re: Оптичната мрежа на VIVACOM достигна Дупница [RE:sladyrko]

Снимка на nasko999

Виваком са номер 1 това мога дати кажа за жалост в моя район няма покритие оптичната мрежа и съм с adsl линия и иптв но пак бива!

Re: Re: Оптичната мрежа на VIVACOM достигна Дупница [RE:nasko999]

Снимка на mathur

Е нали са но.1 , а пък нямат оптична мрежа.....стахотен No. 1 е това....

Re: Re: Re: Оптичната мрежа на VIVACOM достигна Дупница [RE:mathur]

Снимка на nasko999

еми в Пловдив в моя район до столипиново съм скоро не се и нядявам да пуснат. но ползвам телевизия интернет гсм карта и за мен са номер 1

Re: Re: Re: Re: Оптичната мрежа на VIVACOM достигна Дупница [RE:nasko999]

Снимка на mathur

Много отдавна се отървах от тях и съм Супер доволен....

Re: Оптичната мрежа на VIVACOM достигна Дупница [RE:sladyrko]

Снимка на strikercho

Радвай се, народе! Обявявам всенародни тържества и веселия! СоцКом стигна до отрудените жители на Дупница!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Оптичната мрежа на VIVACOM достигна Дупница [RE:borusiq]

Снимка на datamax

Как го реши това че Виваком вървят надолу ? Май ти натам си се запътил, те са единствения читав мобилен оператор в България , който продължава да инвестира в развитието на мобилната и фиксираната мрежа. Защо има толкова злоба у хората, вместо да сме доволни че нещо търпи развитие ние трябва да го затрием.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Оптичната мрежа на VIVACOM достигна Дупница [RE:datamax]

Снимка на borusiq

То нека търпи развитие, но съм разочарован от шизофреничната им политика. Явно се купуват клетки и се работи върху мрежата, това ти можеш да кажеш по-добре.
Нито са най-читавия мобилен оператор, а камо ли кабелен! Бъди по-умерен в хвалебствията си!
Извън темата... чаках ги една седмица докато ми възстановят сигнала по медния проводник... Да! Една седмица без стационарен телефон и фиксиран интернет! Такова нещо не ми се беше случвало дори когато бях на кабеларка.
За себе си съм твърдо решил, че качеството на услугите им не отговаря на условията по договора, който поставят.
Крайно разочароващи са напоследък. Учудвам се, че и много други хора още не са възнегодували! Виж ми мненията в миналото, ще се увериш, че не съм хейтър.
Не знам кой върви надолу... съдника или подсъдимия... Само времето ще покаже!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Оптичната мрежа на VIVACOM достигна Дупница [RE:borusiq]

Снимка на sabin_zaimov

Аз също бях на Виваком за фиксиран нет, но калпавата им политика като ти изтече договора да ти качат таксата почти двойно и задължително искат 24 месечен договор ме отказа. Набързо ги разкарах. Сега ползвам Булсатком предплащам 40 лв за 6 месеца за 50 Мбит симетричен, много по доволен съм. Не бих препоръчал Виваком, мой познати имаха повреда при няколко поредни почивни дни и чакаха седмица и половина някой да ги посети, като искаха да прекратят договора им искаха неустойки.

Форум