Начало | Форум » mobilebulgaria.com

ТЕМА: Проблем със сайта

Проблем със сайта

Снимка на Sheisse
Sheisse
Дата: 13.09.2017 10:38

Защо от снощи до сутринта сайтът и форумът бяха недостъпни?

Re: Проблем със сайта [RE:Sheisse]

Снимка на kan4oto72
kan4oto72
Дата: 13.09.2017 10:46

Заради негативните коментари против новите Ябълки

Снимка на Doondie
Doondie
Дата: 13.09.2017 10:54

Написах един коментар и не можах да го пусна цяла нощ.
Добре че имам навика да копирам текста, преди да го пратя.

Снимка на mishobehar
mishobehar
Дата: 13.09.2017 11:14

Имаше един проблем, но го оправих днес.. Всичко е наред сега

Re: Re: Проблем със сайта [RE:mishobehar]

Снимка на Вито
Вито
Дата: 13.09.2017 12:23

Някои си помислихме, че най-после дойде ред на новата платформа, а то било проблем...

Снимка на velnsl
velnsl
Дата: 13.09.2017 18:56

Нищо и няма на платформата. Много си е добре.
В пъти по-добре от 10 реда подпис и 2 реда мнение.

Re: Re: Проблем със сайта [RE:velnsl]

Снимка на Вито
Вито
Дата: 13.09.2017 19:04

Идеята беше за тапаталк съвместимост...

Re: Re: Проблем със сайта [RE:velnsl]

Снимка на Doondie
Doondie
Дата: 13.09.2017 20:22

Много неща й има - бяло на бял фон е дразнещо, липсва възможност за цитати на мнения, няма почти никакви BBCodes, вкл. не могат да се правят хиперлинкове, да се вмъкват снимки (само с прикачване, което е неудобно), показват се само по 10 мнения на страница, безумни категории с имена на няколко марки телефони, доста осакатена форумна търсачка, съответно не може да се търси из мненията/темите на конкретен потребител, няма бутон за последните мнения на всяка страница (трябва да натиснеш първо "Форум," след което "Последни мнения", когато натиснеш [2], за да отидеш на следваща страница с резултати от търсене, това просто не се случва, не можеш да докладваш коментари за нередност, не можеш да напишеш основание за редактиране на коментар, не можеш да вземеш директен линк към конкретен коментар, нямаш подпис (не 10, дори 1 ред няма). За това се сещам на първо време. Може би пропускам нещо.

@Вито
Толкова ли е полезно да има съвместимост с Тапаток?
За мен горните неща са много по-важни. Не че някога съм инсталирал приложението, де, затова нямам лично впечатление от него. Дразни ме обаче как автоматично добавя ред, че коментарът е написан през него. Съответно се съмнявам, че някакво приложение може да е по-функционално от оригиналния сайт. Евентуално удобство би била възможността да посещаваш няколко форума директно през приложението, но мен специално не ме бърка да отварям сайтовете отделно, когато поискам.

П.С. Няма и система за оценка на коментари - най-малкото харесвам/не харесвам/благодаря.
Редактирано от Doondie на 13.09.2017 20:23.

Форум