Начало | Форум » Новини/Нови технологии
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10

ТЕМА: Днес започва разпространението на iOS 11 към съвместимите устройства

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Днес започва разпространението на iOS 11 към съвместимите устройства [RE:centur]

Снимка на Rozoveca

Качих го тоя ъпдейт, пък дано ми се оправи батерията, че вчера като го заредих за първи път с новата версия на нашия велик iOS и все едно ползвах някое лайно с android..

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Днес започва разпространението на iOS 11 към съвместимите устройства [RE:Rozoveca]

Снимка на Rozoveca

Значи искам да попитам някой по-запознат от мен, защо като съм изключил Background App Refesh изцяло, като разглеждах из настройките попаднах на приложения дето са си включили тая опция, а аз нямам право да я изключа..вижте снимките

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Днес започва разпространението на iOS 11 към съвместимите устройства [RE:Rozoveca]

Снимка на ne4o

Не виждаш ли,че бутона в месинджъра е бледо зелен?Това означава,че не е активен бакграунда.След активирането на бакграунд режима за всички приложения,си тръгват предварително зададените настройки за всяко едно приложение.Ако имаш,примерно инсталирани триста приложения,това решение е безценно.
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10

Форум