Начало | Форум » Други
1| 2| 3

ТЕМА: Xiaomi Redmi 4X

Re: Re: Xiaomi Redmi 4X [RE:ruslii]

Снимка на tzincbg

То като чета май най-евтините сензори на Omnivision са по-добри от на Samsung. Разбира се да бяха оставили Sony щеше да е по-добре... Но тия пусти центове разлика...

Re: Re: Re: Xiaomi Redmi 4X [RE:tzincbg]

Снимка на ruslii

За парите си е доста добър според мен да не казвам голяма дума но като гледам как се държи батерията може и три дена да изкара нормално ползване а икономично четири дори .

Re: Xiaomi Redmi 4X [RE:radiboi1]

Снимка на ruslii

Като минус за моите разбирания отчитам това че не можеш да прехвърляш игри и приложения на Sd картата , за да ги прехвърляш трябва да се рутне телефонът .Но като цяло аз съм доволен за момента работи добре, гладко и плавно ,като цяло аз съм доволен.

Re: Xiaomi Redmi 4X [RE:radiboi1]

Снимка на more_bg

Докато излезе Премиума на Сони със Снапдрагон 855, си взех този втора употреба за 150 лева, но е със 4гб. Рам и 64гб.Памет...

Re: Re: Xiaomi Redmi 4X [RE:more_bg]

Снимка на cotac

Здравейте, искам да задам отделни рингтонове на някои от контактите, но не откривам такава опция. На предишните ми телефони това ставаше, като съответния контакт се копира в паметта на телефона, при което се появяваше опция за персонална мелодия. Някой ако е открил начин за този тел., моля да сподели. Поздрави

Re: Re: Re: Xiaomi Redmi 4X [RE:cotac]

Снимка на dicho_bg

Контакти > Избираш си контакта и кликаш на него > Скролни леко надолу - Мелодия по подразбиране > Задаваш си по избор своя мелодия

Re: Re: Re: Re: Xiaomi Redmi 4X [RE:dicho_bg]

Снимка на cotac

Благодаря за отговора, след доста опити се оказа (поне при мен), че за да работи персонализираната мелодия, съответния контакт трябва да съществува само и единствено в паметта на телефона. Ако просто се копира от СИМ в телефона, си звъни с общата мелодия. Сработва едва когато контакта се изтрие от СИМ и остане само в телефона...

Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi Redmi 4X [RE:cotac]

Снимка на tzincbg

Само гледай да е в google акаунта синхронизиран. За да го имаш и след време.
1| 2| 3

Форум