Начало | Форум » Други
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10

ТЕМА: Xiaomi Mi A1

Re: Re: Xiaomi Mi A1 [RE:zaki1]

Снимка на nzim

Весели празници! Settings>Sound>phone ringtone. Малко тъпичко е, че не може всяка СИМ карта да си има отделна мелодия. Ако задържиш на лентата не ти ли дава опция да я махнеш?

Re: Re: Re: Xiaomi Mi A1 [RE:nzim]

Снимка на zaki1

Здрасти, и да задържа и каквото и да опитвам не ми се получава да я махна тази лента от Google,аз в момента ползвам само една SIM карта но не ми дава опция да си избера моя мелодия от моите мелодии в micro SD картата а само от стандартните предварително зададени в телефона.В старото ми LG можех да си поставя моя и различна мелодия за всеки един човек от телефонния указател и по звъненето да знам кой ме търси.

Re: Re: Re: Re: Xiaomi Mi A1 [RE:zaki1]

Снимка на s_l_a_d_u_r_

Виж в Настройки-Екран дали няма опция за махане. Ако е от чистия Андроид. Иначе с задържане и в кошчето по принцип. За мелодията, избери мелодия и виж в менюто дали има опция за задаване като рингтон. Няма начин да не става. Да не ходя в някой Виваком да го намеря.

Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi Mi A1 [RE:s_l_a_d_u_r_]

Снимка на Sebastian123

Дълго натискане върху песента в музикалния плеър - вграден или инсталиран от Google play и си я правиш рингтон.
Алтернативно инсталираш mp3 cutter & ringtone maker и от него си изрязваш от избрана песен и я правиш мелодия.
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10

Форум