Начало | Форум » Новини/Нови технологии

ТЕМА: И Huawei Honor 7X залага на 18:9 дисплей

И Huawei Honor 7X залага на 18:9 дисплей

Снимка на aladin

Това нещо ако дойде в България за 330лв ще е чудно.

Re: И Huawei Honor 7X залага на 18:9 дисплей [RE:aladin]

Снимка на solo5

Цените ще са от $198, $258 или $304, в зависимост от обема на вградената памет.
В БГ тези цени най-вероятно ще са в евро и през оператор

Re: Re: И Huawei Honor 7X залага на 18:9 дисплей [RE:solo5]

Снимка на Ванката

Да си призная честно и на мен ми хареса много това телефонче. Средния вариант покрива идеално нуждата ми от вградена памет, и ако сега съм тръгнал на пазар, ще изчакам него от операторите.

Не разбрах само, телефона има ли възможност за разширяване на паметта със СД -карта? Защото ако е само вградената, то тогава за мен варианта 128 ГБ е най-добър. Не че ще пазарувам, просто доуточнявам.
Редактирано от Ванката на 12.10.2017 11:07.
Причина:Правописна грешка

Re: Re: Re: И Huawei Honor 7X залага на 18:9 дисплей [RE:Ванката]

Снимка на solo5

Не че нещо, ама за какво ползвате 128GB памет в телефон?
Аз като прочета за телефони с 128GB и 256GB памет се учудвам много за какво се ползва.
Според мен всичко е само маркетинг и грандомания.
За мен 32GB е напълно достатъчно.
Да кажем, че аз не отговарям на масовия потребител, но повече от 64GB освен че е излишно товари и цената на телефона.
Да не говорим, че с тези безплатни облачни пространства най-вероятно и всичко над 32GB е лакомия

Re: Re: Re: Re: И Huawei Honor 7X залага на 18:9 дисплей [RE:solo5]

Снимка на kleiamandes

solo5 само снимките ми са 28 Gb на този момент ,видео 17 gb , таблици и проекти 4 gb.Аз работя през телефонът си.На хора като мен ( не използващи настолно у-во ) понякога се налага да си носят и флашки с microUsb.
Блазе ти за нуждата от малко пространство .

Re: Re: Re: Re: Re: И Huawei Honor 7X залага на 18:9 дисплей [RE:kleiamandes]

Снимка на rumbo

Никога не съм имал нужда от повече от 2Гб памет, общо взето на толкова се инсталират ползваните от мен приложения.
От там натаък всичката си стои празна, докато не продам телефона. За Сд карта да не говорим - имам някъде захвърлени от времената, когато телефоните бяха с под тези 2гб ром

Без да изпадаме в спорове и коментари, но съм напълно наясно, че 95% от потребителите си пълнят паметта с глупости - снимки, музики, че и филми и игри, щото си нямат никаква друга работа.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: И Huawei Honor 7X залага на 18:9 дисплей [RE:rumbo]

Снимка на kleiamandes

потребителите си пълнят паметта с глупости - снимки, музики, че и филми и игри, щото си нямат никаква друга работа

То за това е паметта на телефона, да съхраняваш информация която искат да им е под ръка по всяко време .

Re: Re: Re: Re: Re: Re: И Huawei Honor 7X залага на 18:9 дисплей [RE:rumbo]

Снимка на AVKansazov

глупости

Ето това ви е проблемът на много от вас - мислите само от гледната точка на собствения си задник - "на мен щом не ми трябва на теб за какво ти е".За теб може да са глупости за друг не са!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: И Huawei Honor 7X залага на 18:9 дисплей [RE:AVKansazov]

Снимка на solo5

Не беше целта да се заяждаме.
Ясно е, че има хора, които имат голям архив и си го носят с тях.
Аз не мога да си обясня, не защо ползват голям архив, а защо с този безплатен нет и безплатни облаци всичко трябва да е качено в паметта на телефона.

Всичко, което е архив според мен е за облак или за хард диск според това, за какво се ползва.

Аз вярвам, че многото файлове и обем информация в паметта затормозяват телефона заради индексиране на данните

P.S. Един от най-ценните ми архиви е папка със световна художествена литература с обем 3,76GB с 12590 текста от 1415 автора и си я държа на google drive.

P.S.2 Ще помоля някой администратор да отдели постовете за обема памет в отделна тема, тъй като според мен са важни, а е очевидно че нямат място в тази тема
Редактирано от solo5 на 12.10.2017 17:51.

Форум