Начало | Форум » Операторите
1| 2| 3| 4

ТЕМА: Mtel iptv/net НИКОГА ВЕЧЕ

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mtel iptv/net НИКОГА ВЕЧЕ [RE:somunko]

Снимка на AVKansazov
AVKansazov
Дата: 22.10.2017 19:18

Пак не си пиеш хапчетата.Вземи се в ръце, шизофренията е сериозна болест
Синия е Домусчиев под прикритие, сега ще вземе да обяснява че е пуснал жалба и за прекалено високите заплати.

Re: Mtel iptv/net НИКОГА ВЕЧЕ [RE:kanar]

Снимка на velnsl
velnsl
Дата: 22.10.2017 19:40

До кога тази фирма ще си прави каквото си поиска и няма да има последици ????

докато има хора като теб, да не се лъжат за 3 лв по-малко и 500мб повече, въпреки тоновете негативни коментари изписани в нета относно практиките на тази компания.

Големи ревльовци сте, без майтап! Да не употребявам по-силни думи...

Тук въпроса е принципен - плащаш нещо, а не получаваш нищо. Оператора си прави пас и изобщо не говорим за компансации или нещо подобно. Какво би станало ако си платиш такса 3лв по-малко?

Просто при тях се налага да се издържат няколко хиляди човека персонал, да се харчат стотици милиони за реклама и да се инвестират луди пари в мобилни мрежи

Телефоните нали също си имат такси, цена на СМС, ММС, цена на мегабайт.
Ако тия неща станат безплатни тогава вече твърдението ти ще е вярно. Тези пари отиват за хилядите работници, които изграждат мрежите на мобилните оператори за телефония и нет.

Re: Re: Mtel iptv/net НИКОГА ВЕЧЕ [RE:velnsl]

Снимка на kanar
kanar
Дата: 22.10.2017 20:36

Не ме познаваш за да казваш дали се лъжа повече или по-малко не съм за 3лв въпроса е принципен,плащам им всеки божи месец по 64лв за иптв и нет в къщи и искам да си оолуча услугата. Станал съм им абонат защото предлагат най-богатия пакет тв канали легално от всички тв оператори, интернета и той беше 200мбита но в последно време и той се губи.

Re: Re: Re: Mtel iptv/net НИКОГА ВЕЧЕ [RE:kanar]

Снимка на martin_p
martin_p
Дата: 23.10.2017 09:46

За Мтел никога вече неискам да чувам. Една седмица без домашен нет, защото тия в кол центъра са напълно малумни - "вие сте на Близу, не Вие сте на Мтел...." и така кой е набутан - Аз - потребителят!!!!
Сега съм на Coolbox и нямам за какво да се оплача - качество и обслужване.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mtel iptv/net НИКОГА ВЕЧЕ [RE:AVKansazov]

Снимка на somunko
somunko
Дата: 23.10.2017 18:49

Аз не пия хапчетета освен ако не са предписани от лекар, ти обаче не си доктор а прост машинист “пуф паф, пуф паф изчукал те манаф”. Така е ще те ебът докато се снениваш по жп гарите където се подвизават ебалниците и падалите дето плющят такива изпръцотини като тебе.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mtel iptv/net НИКОГА ВЕЧЕ [RE:somunko]

Снимка на tzincbg
tzincbg
Дата: 23.10.2017 21:39

Това е толкова нелепо, че просто не мога да спра да се смея. Ахахаха

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mtel iptv/net НИКОГА ВЕЧЕ [RE:tzincbg]

Снимка на zazabg
zazabg
Дата: 24.10.2017 09:12

Няма да забравя във виваком ит фирма с 5ип адреса сървъри тунели преминава от адсл към оптика. Спряха им всички услуги 2 седмици преди да им пуснат оптиката.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mtel iptv/net НИКОГА ВЕЧЕ [RE:zazabg]

Снимка на kanar
kanar
Дата: 24.10.2017 09:47

Е те тиквениците които бяха тогава начело на Виваком , сега нали са в ментел са го въвели това "правило".

Re: Re: Mtel iptv/net НИКОГА ВЕЧЕ [RE:velnsl]

Снимка на somunko
somunko
Дата: 24.10.2017 10:33

Аре бе господим разбирач, полски свирач. На всяка манжда си мерудия, да ти серем у устенцата лайняни.
1| 2| 3| 4

Форум