Начало | Форум » Новини/Нови технологии
1| 2| 3| 4| 5| 6

ТЕМА: Google проучва случаи на прогаряне на дисплея на Pixel 2 XL

Re: Re: Re: Re: Re: Google проучва случаи на прогаряне на дисплея на Pixel 2 XL [RE:Wallker]

Снимка на Spikul
Spikul
Дата: 24.10.2017 15:50

Ами и теб да те нарекат папагал и кьорав и ти ще се ядосаш. Все пак всеки човек си има граници на търпимост. Когато някой спори е едно, но когато има личностни нападки, е друго!
А темата LCD vs AMOLED я има почти навсякъде.
Обаче моя съвет е да си вземаш само AMOLED и да не се набутваш с LCD. Просто ако толкова се вглеждаш, няма как да не видиш подсветката на LCD в краищата на дисплея - повярвай ми, много по-дразнеща е. Казах ти 4-те големи предимства на AMOLED - истинско черно, видимост на слънчева светлина, по-голям ъгъл на виждане и по-ниска консумация.
Бъди жив и здрав и повечко вярвай на учените и инженерите, вместо да голото хейтърство срещу марки и технологии
Редактирано от Spikul на 24.10.2017 15:51.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Google проучва случаи на прогаряне на дисплея на Pixel 2 XL [RE:Spikul]

Снимка на Wallker
Wallker
Дата: 24.10.2017 15:58

От непознат, лично аз не бих се обидил. Аз не споря с учени и инженери. За LCD може и да си прав, и когато си взема телефон с LCD и срещна проблеми, сам ще се убедя в правотата ти. И не мога да разбера, защо когато на някой не му харесва нещо и го споделя, това трябва да означава че хейтва? Аз и да хейтвам и да не хейтвам нищо няма да спечеля. Но явно, ти си останал с погрешни впечатления. Както и да е, и аз спирам да пиша вече, защото както каза Сладура, този телефон не си заслужава коментарите.
1| 2| 3| 4| 5| 6

Форум