Начало | Форум » Новини/Нови технологии
1| 2| 3| 4

ТЕМА: Младите картодържатели в България искат да плащат през телефона си

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Младите картодържатели в България искат да плащат през телефона си [RE:tzincbg]

Снимка на andrianivanov

Освен ApplePay Никаква др форма не ме интересува за разплащане Уви в момента не се предлага в Германия а за България изобщо не се надявам някога да стане

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Младите картодържатели в България искат да плащат през телефона си [RE:BANANA_18]

Снимка на BANANA_18

Заявих дигиталната карта от приложението в петък и днес,вторник няма още активация.Колко време трябва и да пускам ли ново заявление?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Младите картодържатели в България искат да плащат през телефона си [RE:BANANA_18]

Снимка на iWolff

И аз чаках няколко дни, като никъде нямаше индикацкя, че е в процес на издаване или нещо такова. Точно и аз си мислех да пускам заявление на ново и се появи. Някъде на 4-5 ден. Но си спомням, че хванах и събота и неделя, а през почивните дни остава на изчезване заявлението.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Младите картодържатели в България искат да плащат през телефона си [RE:iWolff]

Снимка на BANANA_18

Ясно,ще изчакам.Благодаря.
Интересното е че дебитната карта ми изтича този месец,а новата вече е издадена и в приложението ми са активни двете.Сега като си активирах дигиталната карта ако е вързана към дебитната,а не към сметката може да се наложи пак да я активирам
Редактирано от BANANA_18 на 20.02.2018 19:29.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Младите картодържатели в България искат да плащат през телефона си [RE:BANANA_18]

Снимка на BANANA_18

Активара се и днес пробвах една покупка в строителен магазин и стана много по-бързо от плащане с дебитна карта.Не знам случайно или постоянно ще е така.Доволен съм.
1| 2| 3| 4

Форум