Начало | Форум » Новини/Нови технологии
1| 2

ТЕМА: Samsung работи по компактен смартфон с Infinity Display

Re: Re: Re: Re: Re: Samsung работи по компактен смартфон с Infinity Display [RE:arakchiev]

Снимка на Боби13

Тук влияе физиката на човек. Нямам проблеми в джоба с 5,5-6 инча смартфон

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung работи по компактен смартфон с Infinity Display [RE:Боби13]

Снимка на venciminchev

Точно това е най-важното при избора на всеки, колко голяма ръка има също и колко са дълги пръстите му. Щом може да работи нормално с 5.5, дори 6-инчови дисплеи защо да не се наслаждава на всичко в по-голям размер? На мен лично ще ми е неудобно постоянно да scroll-вам и увеличавам на всяка страница, за да мога да прочета дадено нещо, писането също не е толкова удобно...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung работи по компактен смартфон с Infinity Display [RE:Боби13]

Снимка на tvt555

Да се ама на някои хора джобовете са им пълни с други неща . 5,5 и 6 инчови има достатъчно голям избор, от бюджетни до премиум, но не всеки иска голям телефон. То и аз мога да клякам с 50 инчов телевизор. Смятам, че тая ниша е все още неразработена (явно пазара си знае работата). Зависи кой за какво използва предимно смартфона си.

Re: Re: Re: Samsung работи по компактен смартфон с Infinity Display [RE:Wallker]

Снимка на julianjulian10

Ето и на роден език:Инфинити Дисплеят задава нов стандарт за непрекъснати, потапящи изживявания. Той позволява разширен размер на екрана, без да е необходим по-голям телефон. Така, въпреки че изгледът е по-голям,телефоните се усещат малки в ръката ти, което ги прави лесни за държане и използване.
Редактирано от julianjulian10 на 13.11.2017 20:43.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung работи по компактен смартфон с Infinity Display [RE:tvt555]

Снимка на Боби13

Ябълковидните опитаха с по-малък размер на дисплея, но не стана. Малките като размер дисплей под 5 инча нямат бъдеще. Просто си е мъка да ползваш 4 инча след като си ползвал 5,5 инча.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung работи по компактен смартфон с Infinity Display [RE:Боби13]

Снимка на board

Ябълковидните опитаха с по-малък размер на дисплея, но не стана. Малките като размер дисплей под 5 инча нямат бъдеще.

Всъщност най-продавания смартфон през годината - iPhone 7, си е с 4,7 инча дисплей.

Но нали трябва да имаме предвид, че в устройство с размерите на iPhone 7, може спокойно да се сложи 5,5 инча дисплей. И това определено има бъдеще, относително компактни устройства с големи дисплеи.

Така че няма какво да си казваме, не искам телефон над не знам си колко инча дисплей, а трябва, не искам телефон над тези размери. Примерно при мен този лимит е 70мм ширина, над това не ми е удобно да го ползвам с една ръка, за това и никойга не съм си купил по-голям телефон. Но същевременно се радвам, че в този размер се слагат все по-големи дисплеи.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung работи по компактен смартфон с Infinity Display [RE:board]

Снимка на Боби13

Точно така. Размера на дисплея в по компактна форма. И въпреки това за мен под 5 инча дисплей не става, особено пък за флагман
1| 2

Форум