Начало | Форум » Новини/Нови технологии

ТЕМА: Android 8.1 вече посочва приложенията, които изтощават батерията

Android 8.1 вече посочва приложенията, които изтощават батерията

Снимка на mdmd

Божееее, какво постижение Ако не греша има едни китайчета които поне от 2-3 години насам имат такава функционалност в техния UI. Те и още някои екстри в тази област имат, но явно ще почакаме до Андроид 10 да се появят

ПС: @tzincbg
Май забрави кога ти е позволено да се обръщаш към мен, а? Отиди и си припомни...
И ДА моето момче- онова е просто лънчър. Но само глупаците не схващате нещо просто- когато така или иначе се завираш дълбоко из Андроид-а за да промениш 3 неща е просто грехота и откровена глупост да спреш дотам и да не използваш момента да промениш още 13 неща.
Редактирано от mdmd на 13.11.2017 17:43.

Re: Android 8.1 вече посочва приложенията, които изтощават батерията [RE:mdmd]

Снимка на tzincbg

Ти не разбираш, онова при китайчетата е само лънчър.

Снимка на Doondie

Че това на Хуауей допълнителна опция ли било?
С Андроид 7.0 съм от февруари т.г.

Снимка на kucipo

Въобще не грешиш.
Асуса (при Андроид 5, сега и 6) винаги казва кой и колко е изхарчил.
Даже казва когато някое приложение точи във фонов режим.
Не виждам нововъведението или пък имат предвид нещо друго.
Редактирано от kucipo на 14.11.2017 08:45.

Re: Re: Android 8.1 вече посочва приложенията, които изтощават батерията [RE:kucipo]

Снимка на mdmd

Не виждам нововъведението или пък имат предвид нещо друго.

Не виждаш новото защото не ползваш чист Андроид който е по-правилно да се нарича "гол Андроид" Самият Андроид е ужасно беден от към функционалност и е все едно да сравняваш компютър с прясно инсталиран Уиндоус (и нищо друго) и такъв с пълен офис пакет, фотошоп, Sony Vegas, Corel Draw и още 5 сериозни програми- и двата компютъра ще работят, но това ще е единственото общо между тях. Пробвал съм да ползвам и Нексус, и Пиксел- не става, трябва да се инсталират куп програми за да получа стандартната функционалност на която съм свикнал през годините...

Пак е добре, че подобни неща се добавят в основния код на Андроида- така ще отпадне едно нещо което производителите да променят и допълнителният UI ще олекне с една идея...

Re: Re: Re: Android 8.1 вече посочва приложенията, които изтощават батерията [RE:Вито]

Снимка на board

Не знам какво се впечатлявате, то почти винаги е така, голяма част от новите неща в ОС-а са вече вкарани в къстъмизациите на производителите.

Форум