Начало | Форум » Операторите
«« | 31| 32| 33| 34| 35| 36| 37| 38

ТЕМА: VOLTE в България

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: VoLTE в България [RE:В@НК0]

Снимка на MGS
MGS
Дата: 20.08.2018 14:40

На кой оператор си? Защото при мен настройките се появиха на Теленор. Обадих им се да ми активират VoLTE и засега всичко работи. Пробвай да поставиш теленорска СИМ карта от приятел, който е на на договор (понеже услугата не се предлага за предплатени карти) и виж дали ще ти излезе опцията.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: VoLTE в България [RE:MGS]

Снимка на В@НК0
В@НК0
Дата: 20.08.2018 14:49

Ок. Аз на а1 и на виваком съм пробвал.
Редактирано от В@НК0 на 20.08.2018 14:49.

Re: VOLTE в България [RE:angelstamb]

Снимка на mishobehar
mishobehar
Дата: 20.08.2018 15:24

Bypass мисля че има само за Xiaomi телефоните, някъде го бях гледал.. Аз съм с Ноут8 и не успях да го подкарам, въпреки че го активирах през P20 Pro (Виваком).. Евентуално с руут може и да можеш да изкараш настройките и да се опиташ, в XDA със сигурност има такива теми..

Re: VOLTE в България [RE:angelstamb]

Снимка на mishobehar
mishobehar
Дата: 20.08.2018 15:34

Между другото сега видях в сайта на А1 Австрия, че поддържат Volte само за закупени от тях телефони, с изключение на iphone
Може да видите този линк само ако сте регистриран.

Die Smartphones müssen über die aktuelle A1-Software-Version verfügen. Bei einzelnen Modellen wird die passende Software via Over-the-Air Update innerhalb der darauffolgenden Wochen verteilt. Frei (offen) gekaufte Gerate werden nicht unterstutzt (Ausnahme: iPhones). .

Тук може и да не е така, ама да няма изненадани после като пуснат услугата

Явно е трудно подкарването на такива услуги, щом и в чужбина е труден launch-а... Аз не вярвам някой от трите оператора "да не иска" да пусне ъпдейти за повече модели, просто явно е сложна работа с тия ъпдейти, защото и без това в Андроид фрагментацията е много голяма.. Така че да не ги храним много
Редактирано от mishobehar на 20.08.2018 15:38.
Причина:Правописна грешка

Re: Re: VOLTE в България [RE:mishobehar]

Снимка на ivobel721
ivobel721
Дата: 20.08.2018 17:02

Приятел със S7 Edge от технополис има VoLTE на Теленор. Може ъпдейтите да са за цяла България?

Кой кодек ползва А1 в Австрия?
«« | 31| 32| 33| 34| 35| 36| 37| 38

Форум