Начало | Форум » Новини/Нови технологии
1| 2

ТЕМА: Samsung Galaxy S9 ще включва подобрена камера

Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy S9 ще включва подобрена камера [RE:board]

Снимка на Вито

Урааааа стерео стерео
Ф 1.5, чакаме с нетърпение да видим резултат. Да не са пипнали само стария сензор и да са намалили f.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy S9 ще включва подобрена камера [RE:Вито]

Снимка на board

За мен, ако не са променили значително камерата, не виждам друга причина за смяна на S8 с S9.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy S9 ще включва подобрена камера [RE:Вито]

Снимка на board

Все ми е тая за паметта, не ползвам някакви тежки приложения, както и повече от 5-10 едновременно отворени приложения рядко ползвам... така че и 4GB за мен са ОК.
Все пак е дразнещо това което се говори, че S9+ ще е с повече памет и двойна камера. Просто не ме кефи идеята по-големия модел да е по-способен.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy S9 ще включва подобрена камера [RE:board]

Снимка на Ванката

От това, което наблюдавам като цяло, не виждам някакъв смисъл от ъпгрейд през година, дори две. Твоят С8 е перфектен във всяко едно отношение, както хардуерно, така и софтуерно в близките година и половина, че да се налага да го сменяш. Всеки път (предполагам) наливаш едни 200-300 лв отгоре при продажбата на стария за прехода си към новия. Преди и аз така правих, но осъзнах, че си начесвам крастата само да изглеждам добре в очите на хората, а всъщност с минимален ъпгрейд наливах грешни пари по сметките на корпорациите.

Сега, всеки сам си шета на акъла както казват старите хора и не съм аз човека, който да дава наклон в живота на който и да е от потребителите в този форум, но и в живота като цяло. За мен телефона ти си има всичко необходимо и при една добра поддръжка, ще изкара до следващата техно-революция...

Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy S9 ще включва подобрена камера [RE:board]

Снимка на apolon25

Хаха еми лошо ли ще е до е с едни много яки стерео говорители? АКG - звучи обещаващо. Samsung Galaxy S7 ще го пенсионирам

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy S9 ще включва подобрена камера [RE:apolon25]

Снимка на BANANA_18

Не забравяйте, че това е снимка от нета и може и да не е реална. Още повече, не пише да има пръстов отпечатък. Не го вярвам.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy S9 ще включва подобрена камера [RE:BANANA_18]

Снимка на Вито

Реална си е снимката. Няма значение, че не пише за сензора. Току-виж пък са го махнали следвайки айфона.
Може да видите този линк само ако сте регистриран.
1| 2

Форум