1| 2| 3

ТЕМА: Защо айфона няма Български език?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Защо айфона няма Български език? [RE:ilchev_n]

Снимка на Wallker
Wallker
Дата: 12.01.2018 17:42

Аре мълчи там или пиши по темата... Спри да ми казваш на всеки мой пост какво да правя... Друга работа нямаш ли си, освен да се заяждаш?
Редактирано от Wallker на 12.01.2018 17:44.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Защо айфона няма Български език? [RE:Wallker]

Снимка на tzincbg
tzincbg
Дата: 12.01.2018 18:31

За Oneplus инсталираш morelocale 2 и повечето неща ще станат на български. А може и да му сложиш още по-пъргав Андроид изцяло с български. Красотата на Андроид свободата.
Аз обаче си държа Андроид на английски по много тъжна причина. Повечето български ревюта, които първи ти изкарва в Google play, ако си на български, не струват.

Re: Защо айфона няма Български език? [RE:geleto_]

Снимка на scenic
scenic
Дата: 12.01.2018 18:39

Ами защото се предполага, че ползвателите на марката, като тихични десни и успели в живота българи, знаят пирфектно поне 6 западни езика, + американски език задължително, та затова....

Re: Re: Защо айфона няма Български език? [RE:scenic]

Снимка на iWolff
iWolff
Дата: 12.01.2018 18:47

Че как да не знаеш "американски" език, срамота
Според мен всеки един човек на под 50 години към днешна дата е недопустимо да не знае поне основен английски, колкото и патриот да е или русофил. Това е езика, на който могат да те разберат навсякъде по света.

Мнението е изтрито. [RE:Wallker]

Снимка на ilchev_n
ilchev_n
Дата: 12.01.2018 19:39

Модератор: Няма връзка с обсъжданата тема.
Редактирано от geleto_ на 13.01.2018 00:21.
Причина:Няма връзка с обсъжданата тема

Re: Re: Re: Защо айфона няма Български език? [RE:iWolff]

Снимка на chasovnik
chasovnik
Дата: 12.01.2018 20:49

След 4 години в щатите така и не успях да накарам черните да говорят български, т.е. проблема си беше в мен може би. Сега им го връщам като ме спрат случайно и попитах на чист английски къде се намира нещо си, а аз ги упътвам на официалния език в нашата държава.
пс. за телефоните от тази марка - с какво са повече от нас мамалигарите, византийците или турчалята, че на тях ще им пускат меню в телефона на техния с език?
Поздрави!!!!
1| 2| 3

Форум