Начало | Форум » Операторите
1| 2

ТЕМА: Виваком клубна карта

Re: Re: Виваком клубна карта [RE:Doondie]

Снимка на tzincbg
tzincbg
Дата: 13.01.2018 02:54

А ги има в нета по 60-70 лв бисквитките...

Re: Re: Re: Виваком клубна карта [RE:tzincbg]

Снимка на Doondie
Doondie
Дата: 13.01.2018 04:02

Има ги навярно, но са експлоатирани Господ знае колко. Съответно и са купени за 1 лв при подписване на договор за i-Traffic XL.
Аз проверявах преди 6-7 месеца някъде, но не намерих на тази цена. От Виваком не искаха да ми заменят 3Г бисквитата за 4Г, затова обмислях да си купя една на свободна продажба за 100 лв с въпросната клубна карта, но се отказах в крайна сметка, понеже подозирах, че няма да си удължа договора, както и стана - днес (петък) пуснах предизвестие. Ако бях намерил изгодна и запазена тогава, щях да я купя, но уви.
Редактирано от Doondie на 13.01.2018 04:03.

Re: Re: Re: Re: Виваком клубна карта [RE:Doondie]

Снимка на tzincbg
tzincbg
Дата: 13.01.2018 06:06

Е, ако много пада батерията вече, ще му хакнеш за 10 лв една L*star от Илиянци. (Понеже там им е фирмен магазин и имат всичките). По мои наблюдения са от най-добрите неоригинални, а "оригиналните" батерии по нашите магазини често са ментета.

Re: Виваком клубна карта [RE:Стойчев]

Снимка на solarrepo
solarrepo
Дата: 13.01.2018 10:40

От доста време насам мисля да си изкарам такава карта.
Какви са условията и най-вече има ли полза от нея?

По всяко време можеш да си извадиш баркода с числата от приложението VIVA Apps.

Повече инфо за смата карта и какви ползи можеш да имаш от нея - Може да видите този линк само ако сте регистриран.

Re: Виваком клубна карта [RE:Стойчев]

Снимка на Nokia Fan
Nokia Fan
Дата: 14.01.2018 00:00

Имам такава карта откакто съм клиент на оранжевите /е, минаха 6 или 9 месеца след подписването на договора и я получих/. Ползвам я редовно при доста партньори на "Виваком". Лично на мен ми е полезна и смятам, че има смисъл от нея. Мои близки, роднини и приятели също я ползват. Ако тегля чертата след общо спестени пари, то сумата ще е сериозна.

Re: Re: Виваком клубна карта [RE:Nokia Fan]

Снимка на somaka
somaka
Дата: 14.01.2018 01:18

А стига бе!Матрак Дормео ползвате ли или космодиск?

Re: Re: Re: Виваком клубна карта [RE:somaka]

Снимка на BANANA_18
BANANA_18
Дата: 14.01.2018 02:01

Ето една проста сметка за човека с космодиска...
Да предположим, че си взимаш нещо от техномаркет, примерно прахосмукачка. Струва 100 лв и така или иначе я взимаш от техномаркет. С картата ще струва 95 лв, а за картата не си платил нищо.Какво общо има с космодиска не знам. Вече ясно е, че прахосмулачката другаде може да е по евтина, но може и да не е. Не казвам, че заради картата трябва да си вземеш от там, но ако си взимаш нещо имаш отстъпка.
Редактирано от BANANA_18 на 14.01.2018 02:07.
1| 2

Форум