Начало | Форум » Други
1| 2| 3| 4

ТЕМА: търся съдействие за root на xiaomi mi 5s ,моля за професионален съвет...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: търся съдействие за root на xiaomi mi 5s ,моля за професионален съвет... [RE:tzincbg]

Снимка на standa
standa
Дата: 13.02.2018 21:24

пак ти благодаря,мисля че ти единствено ме разбра.иначе ъпдейтите идват често просто ще ги игнорирам.а за тези сервизи кой да избера все пак?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: търся съдействие за root на xiaomi mi 5s ,моля за професионален съвет... [RE:standa]

Снимка на tzincbg
tzincbg
Дата: 13.02.2018 21:33

Ако сега ти идва ъпдейт, не го игнорирай, може да е поправка. След евентуална преинсталация ги игнорирай.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: търся съдействие за root на xiaomi mi 5s ,моля за професионален съвет... [RE:tzincbg]

Снимка на avatarcho
Дата: 14.02.2018 11:44

всъщност всички те разбрахме - нямаш умения и знания, но си си решил, че руут или друг ром ще ти оправят проблема, за който не си сигурен от къде е.
вместо да си прецакваш телефона - вземи си нова карта от мтел и после пиши какво става. и не на последно място - сложи си последен ъпдейт преди да правик каквото и да било.
иначе така до безкрай ще има - това как става и това не ми работи.
Честит Трифон Зарезан на всички.
1| 2| 3| 4

Форум