Начало | Форум » Операторите
1| 2| 3| 4| 5| 6

ТЕМА: [заключена] Предложения към операторите за нови абонаментни планове

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Предложения към операторите за нови абонаментни планове [RE:kipe]

Снимка на Blue Sky
Blue Sky
Дата: 13.02.2018 10:12

Не трябваше да заключваш темата със стратегиите срещу мобилните оператори. Тя беше смислената.

Да бе, да. Десетки постове и нито едно конкретно предложение. А само "не ми хареса това, не ме кефи онова"... Тези разговори по биха отишли в кварталната кръчма или на пейката пред входа, люпейки семки "Вуйчо Ваньо"

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Предложения към операторите за нови абонаментни планове [RE:kipe]

Снимка на Ванката
Ванката
Дата: 13.02.2018 11:03

Получих доста лични бележки да заключа онази тема. Нищо смислено нямаше в нея. Беше се превърнала в личен чат. Принципно трябваше да я изтрия още в началото...не да я заключвам после, моя грешка!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Предложения към операторите за нови абонаментни планове [RE:Ванката]

Снимка на kipe
kipe
Дата: 13.02.2018 11:20

Еми, освен да заключиш и тази?
Пак ти казвам наивно е да мислиш, че това което се пише тук е в наша полза, напротив.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Предложения към операторите за нови абонаментни планове [RE:kipe]

Снимка на Ванката
Ванката
Дата: 13.02.2018 13:42

А ти конкретно имаш ли да напишеш нещо по темата, като някакви предложения да кажем?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Предложения към операторите за нови абонаментни планове [RE:Ванката]

Снимка на kipe
kipe
Дата: 13.02.2018 14:39

Каквато имах, го казах вече. Харесва това мнение и подкрепям колегата tvt555
www.mobilebulgaria.com/forum/user/view/30785/tvt555

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Предложения към операторите за нови абонаментни планове [RE:kipe]

Снимка на Ванката
Ванката
Дата: 13.02.2018 14:55

Ще я оставя още един ден, да видим дали ще има някакво развитие. Ако няма, ще я заключа и нея, не е проблем.

Нищо не правя с лоша умисъл. Искам просто операторите да обърнат внимание на смислените предложения от потребителите. Имаше няколко такива поста в темата, но потънаха в забвение.

Иначе по твоята логика трябва да се заключат абсолютно всички теми. Защото каквато и да е идеята, винаги се оакват доволно. Ама да кажеш, че стратегия за БОРБА с операторите е смислена тема във форум, в който се предполага, че се рекламира...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Предложения към операторите за нови абонаментни планове [RE:Ванката]

Снимка на Blue Sky
Blue Sky
Дата: 13.02.2018 15:11

Мен ме дразни, че всичко в тази тема се върти около таксите. Преди когато 10 ГБ струваха 100 лева, колко от вас можеха да си позволят такъв трафик? След като ги намалиха на 15-20-25 лв. започнахте да ги приемате за даденост и искате още надолу. Заплатите били ниски... тук едва ли има някого, който да бачка за по-малко от 1000 лв., особено в София.

На мен в супера ми е писнало да гледам как уж бедни хора си купуват най-евтиния хляб, евтиното кисело мляко, евтините колбаси за 2-3 лева килото, но и 2-3 билета от въпросната лотария, която въртят по телевизията... Стандартът ни на живот зависи от нас, а не от трети лица....

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Предложения към операторите за нови абонаментни планове [RE:Blue Sky]

Снимка на Wallker
Wallker
Дата: 14.02.2018 02:12

Не спря да говориш глупости... Излез от България и влез в който и да е супермаркет в чужбина. Навсякъде хората пазарят по за 200-300 евро, като на касата са с минимум 1 пълна пазарна количка (като тези в Кауфланд). При нас покупките масово варират между 10-20-50 лева в суперите... Пазарим ден за ден. Бедна държава сме, а всичко у нас е по-скъпо спрямо останалите държави в европейския съюз. Те затова младите и кадърните бягат в чужбина да работят.
Редактирано от Wallker на 14.02.2018 02:16.
1| 2| 3| 4| 5| 6

Форум