Начало | Форум » ОС (Операционни системи)

ТЕМА: Замяна на Андроид с Windows 10

Замяна на Андроид с Windows 10

Снимка на Leo Kolev
Leo Kolev
Дата: 13.02.2018 09:21

Здравейте. Преди дни получих като подарък Таблет huawei m3 lite 10 Може да видите този линк само ако сте регистриран. и по-конкретно версията, която е с 3гб рам и има само Wi-Fi без сим карта. Таблетът е със 7ма версия на андроид и ме интересува дали има възможност да се замени андроида с Windows 10. Наясно съм, че ще ми отпадне гаранция и не жалая хора които са некомпетентни по темата да коментират. Благодаря предварително.

Re: Замяна на Андроид с Windows 10 [RE:Leo Kolev]

Снимка на kipe
kipe
Дата: 13.02.2018 09:52

Накратко не. Нямаш идея от компютри за да питаш подобно нещо.

Re: Re: Замяна на Андроид с Windows 10 [RE:kipe]

Снимка на Leo Kolev
Leo Kolev
Дата: 13.02.2018 10:30

Таблетът е с процесор SD 835 за който се говори, че може да подкара windows 10 arm. Не ми се струва толкова фантастично да има някакъв начин да се подкара 10ката на този таблет!

Снимка на tzincbg
tzincbg
Дата: 13.02.2018 10:55

Дори да може теоретично, някой трябва да ти напише драйвери за WiFi, тъч и т.н.
Много рядко това се случва с някои модели от доброволци(производителят трябва да отвори кода) или самият производител да напише драйвери и/или цял Windows ROM, за да стане.
Т. е. ако таблетът не е бил с dual boot Android /windows по начало или да го има абсолютно същия модел с Windows, не, няма да стане.

Re: Re: Re: Замяна на Андроид с Windows 10 [RE:Leo Kolev]

Снимка на iavorski
iavorski
Дата: 13.02.2018 14:19

Huawei MediaPad M3 Lite 10 е с процесор Snapdragon 435

Това определено не е 835 а най-ниския клас на QC / изключая недоразумението в Nokia 2 /

Изобщо таблета е нисък клас. По-добре го продай и си вземи нещо с оригинален Win - ако чак толкова държиш

Re: Re: Re: Re: Замяна на Андроид с Windows 10 [RE:iavorski]

Снимка на Leo Kolev
Leo Kolev
Дата: 13.02.2018 15:07

Бях готов да експериментирам, но явно няма да стане. Евентуално ще го ползвам за Excel и Netflix така че не ми е проблем и така да остане.

Снимка на mathur
mathur
Дата: 13.02.2018 15:17

Попитай тук: Може да видите този линк само ако сте регистриран.
Редактирано от Ванката на 13.02.2018 16:09.
Причина:Правописна грешка

Форум