Начало | Форум » Операторите
1| 2

ТЕМА: Скрити планове за ТВ и Нет - частни лица

Re: Скрити планове за ТВ и Нет - частни лица [RE:radi76]

Снимка на Eur0tica
Eur0tica
Дата: 16.04.2018 19:04

Някои оператори правят оферти за служители на МВР и така излиза малко по-евтино от нормалното.
За студенти също изскачат интересни оферти, някои кабеларки предлагат и IPTV към плановете си (СКАТ).
Има такива, които дават безплатни месеци ако доведеш приятел, преди Близоо също даваха безплатни месеци ако доведеш приятел. Също така има безплатни месеци ако се доплати за 1 година. (Пример 7х20, = 5месеца безплатни- Интернет)

Re: Re: Скрити планове за ТВ и Нет - частни лица [RE:Eur0tica]

Снимка на diyancho
diyancho
Дата: 18.04.2018 11:10

Здравейте,

За да не отварям нова тема пиша директно тук, ако модераторите преценят, че е за друга тема, нека да преместят мнението ми.

Търся оператор/компания, която да предлага (платено) приложение с timeshift и архив от 48 часа до 7 дни назад (Евронет предлагат само до 24 часа назад) на всички основни канали и в частност за филмовите канали Fox Channel, Fox Crime, Fox Life и кулинарния 24 Kitchen.
Имам пълния пакет от канали на MtelNow, но там няма архив за Fox-овете поне през приложението. Vivacom предлагат това, което ми трябва, но не ползвам тяхната телевизионна услуга, а само там присъстват Fox-oвете с въпросните екстри.

Ще съм ви много благодарен, ако споделите дали знаете някакви варианти, които да се предлагат. Може и на лично съобщение.
1| 2

Форум