Начало | Форум » Операторите
«« | 11| 12| 13| 14| 15| 16| 17| 18| 19| 20|  »»

ТЕМА: Скрити планове за ТВ и Нет - частни лица

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за ТВ и Нет - частни лица [RE:dimovwa79]

Снимка на В@НК0
В@НК0
Дата: 10.12.2018 21:47

Днес ми звъняха от А1 със "специална оферта". ТВ за 10 лв. за стандартен план. За най-скъпия казаха 30 лв.

Re: Скрити планове за ТВ и Нет - частни лица [RE:radi76]

Снимка на Blowout777
Blowout777
Дата: 11.12.2018 14:47

И аз търся някаква оферта на виваком, но явно няма. В офиса до който живея ми казаха, че дори ще се увеличи таксата, а в мола ми предложиха оферта която е идентична с тази на която съм. Тази оферта на а1 за 10 лева ТВ + 6 лева нет включва ли Макс спорт каналите?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за ТВ и Нет - частни лица [RE:г-н Двутактов]

Снимка на SPITFIRE26
SPITFIRE26
Дата: 11.12.2018 15:01

Преподписах пролетта...Ще звъня на отдел лоялни клиенти и ще пиша като имам резултат.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за ТВ и Нет - частни лица [RE:г-н Двутактов]

Снимка на EYESCREAM
EYESCREAM
Дата: 12.12.2018 11:11

Има, да. Ако преподписваш мобилен план и решиш да добавиш домашен интернет и телевизия, цените са съвсем различни от обявените в сайта. На мен ми предложиха телевизия А1-стандартен пакет за 9,99 и 50 мбит интернет за 5,99 - общо 15,98 при “редовна” цена на пакета 25,38, което си е 37% отстъпка. Като не е задължително да се взима пакет, може само телевизията за 9,99 или интернета за 5,99.

Това в магазин ли е или по телефона?

Аз имам изтичащ договор след по-малко от 3 месеца за тройна услуга - мобилен телефон, нет и тв - и в магазин ми предложиха единствено А1 разширен 75 за 24 без 1-2 стотинки и телефона отделно на нищо по-интересно от персоналните им оферти за лоялни клиенти...
Редактирано от EYESCREAM на 12.12.2018 11:13.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за ТВ и Нет - частни лица [RE:EYESCREAM]

Снимка на Vegetto
Vegetto
Дата: 12.12.2018 12:12

Можело само по телефона. В офис ми казаха че има такъв план, но при тях не може да се активира. В понеделник се обадих със заявка за него, казаха че до 2 раб. дни ще получа обаждане от опълномощен служител, още чакам. Бил някакъв план като има комбиниране, щели сме да го обсъдим като ми се обади служителя.

П.П. сега аз съм на същата тройна услуга за 40 лв, която вече не се предлага, вече минала безсрочно и ще искам от А1 само A1 net 50 за 6 лв. и за телефона за 21 лв 15GB интернет с неограничени разговори. За телевизия вече ще съм на tivi.bg, че ми е писнало от смотаният образ на А1...
Редактирано от Vegetto на 12.12.2018 12:13.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за ТВ и Нет - частни лица [RE:Vegetto]

Снимка на EYESCREAM
EYESCREAM
Дата: 13.12.2018 07:56

П.П. сега аз съм на същата тройна услуга за 40 лв, която вече не се предлага, вече минала безсрочно и ще искам от А1 само A1 net 50 за 6 лв. и за телефона за 21 лв 15GB интернет с неограничени разговори. За телевизия вече ще съм на tivi.bg, че ми е писнало от смотаният образ на А1...

Аз също съм на троен пакет, но една идея по-нисък - 34 лв. Ако може да те помоля да попиташ дали ще ти разрешат да подпишеш мобилна услуга от ниските тарифи - примерно A1 One 6 с 50+50 МВ и 50+50 минути - просто информативно.

Не знам защото не ми е изтекъл все още договора или защото информацията ми е от магазин, но не ми предложиха нищо по-ниско от мобилен план A1 One Unlimited 20 и А1 разширен 75 за 24 лв, а на мен са ми излишни включените в тях минути, програми и т.н, и за сега май клоня към преподписване на нещо ниско - може би даже най-ниското, като за телефона ще си взема един ваучер при необходимост.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за ТВ и Нет - частни лица [RE:EYESCREAM]

Снимка на Vegetto
Vegetto
Дата: 13.12.2018 11:47

Ако може да те помоля да попиташ дали ще ти разрешат да подпишеш мобилна услуга от ниските тарифи - примерно A1 One 6

Това и сега мога да кажа, че може. Понеже имам 2 такива тройни пакета и единият е за майка ми, в офис на А1 обсъждах по-нисък пакет - Unlimited 16, няма проблем, би трябвало каквото си поискаш от "Специални оферти за съществуващи клиенти" да няма проблем.
Може да видите този линк само ако сте регистриран.

Аз прости съм по-неясен, монеже офертата за 21 лв и 15 интернет не е там, а е скрита.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за ТВ и Нет - частни лица [RE:Vegetto]

Снимка на EYESCREAM
EYESCREAM
Дата: 13.12.2018 12:26

Аз прости съм по-неясен, монеже офертата за 21 лв и 15 интернет не е там, а е скрита.

Доколкото разбрах - тези, които са минали на нея, са били на 18 лв 12+2+2 GB, но няма лошо да опиташ.

...за сега аз май клоня вече към чакане на договорът ми да изтече - в момента нито имат добри оферти за бюджетни телефони, нито ми разрешават да подписвам на евтин план...
«« | 11| 12| 13| 14| 15| 16| 17| 18| 19| 20|  »»

Форум