Начало | Форум » Новини/Нови технологии
1| 2

ТЕМА: “Моят VIVACOM” е еволюцията на VIVAONLINE

Re: Re: Re: Re: Re: Re: “Моят VIVACOM” е еволюцията на VIVAONLINE [RE:В@НК0]

Снимка на cosera

Никъде не намирам номерата към,които съм звънял и колко е продължил разговора.Преди имаше статистика за месеци назад.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: “Моят VIVACOM” е еволюцията на VIVAONLINE [RE:cosera]

Снимка на azcv

Все още е бъгаво приложението:
1.Като влизаш с имейл те разлогва след всяко излизане. С тел. номер го няма проблема.
2.На таблета като натисна да влизам с имейл нищо не става.
3.Много са ситни изскачащите менюта.
4.Липсват доста функции: съобщения към съпорта, 20–те смс-а и други такива.
5.Добре е да добавят освен активиране на роуминг възможност за активиране/деактивиране и на други услуги като гласова поща и други.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: “Моят VIVACOM” е еволюцията на VIVAONLINE [RE:cosera]

Снимка на Nik_21

Никъде не намирам номерата към,които съм звънял и колко е продължил разговора.Преди имаше статистика за месеци назад.
Точно това ми липсва и на мен. Написах оплакване до съпорта им и ето какво ми отговориха:
Във връзка с Вашето запитване, искаме да Ви уведомим, че към момента има проблем с ваденето на тази информация.
Работи се по отстраняването на проблема.
Моля, да ни извините за причинените неудобства.

С Уважение, Л. Василева
VIVACOM Обслужване на клиенти

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: “Моят VIVACOM” е еволюцията на VIVAONLINE [RE:Nik_21]

Снимка на В@НК0

Наистина в началото като разцъквах приложението някъде ми излезе детайлизираната справка за сваляне. Имам предвид излиза като файл за сваляне. После изчезна и не мога да я намеря. Сигурно наистина има някакъв технически проблем, който ще отстранят.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: “Моят VIVACOM” е еволюцията на VIVAONLINE [RE:В@НК0]

Снимка на В@НК0

Ето как изписва неограничените мегабайти на смарт ю.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: “Моят VIVACOM” е еволюцията на VIVAONLINE [RE:Blue Sky]

Снимка на В@НК0

Мога и пакет за трафик да си добавя. Кеф ми дневен, кеф ми седмичен. Важното е търговията да върви

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: “Моят VIVACOM” е еволюцията на VIVAONLINE [RE:В@НК0]

Снимка на Ванката

Браво бе, момче, за един ден си източил близо 11 ГБ.
1| 2

Форум