Начало | Форум » Новини/Нови технологии
1| 2

ТЕМА: Telenor припомни, че развива 4.5G мрежа от 2016 г.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Telenor припомни, че развива 4.5G мрежа от 2016 г. [RE:Вито]

Снимка на iWolff

И аз на Виваком нямам сривове. Не знам къде ги наблюдаваш.

Извън големите градове. Там положението е или 4G или 2G. На открито има 4G, като влезеш на закрито минава на 2G. По северното черноморие също са пълна трагедия, това може да се види дори от картата им на покритие. Отделно от това, както и @Ванката беше забелязал, на iPhone специално, телефона се тормози с карта на Виваком и батерията пада една идея по-бързо в сравнение ако се ползва с карти на другите два оператора. Това го отдавам до някаква специфична настройка на мрежата, защото с iPhone с карта на Виваком когато включиш 4G ти излиза предупреждение, че може да се отрази на живота на батерията, докато при Теленор и Мтел няма такова предупреждение.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Telenor припомни, че развива 4.5G мрежа от 2016 г. [RE:iWolff]

Снимка на centur

При мен на работа Vivacom на закрито минава на 3G, а на открито или близко до стена на 4G. При M-Tel хващах едва 1 - 2 чертички 4G, а най-често беше на 3G дори на открито.
За iPhone ще ти изписва така, защото (все още) не е сертифицирана от Apple:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Telenor припомни, че развива 4.5G мрежа от 2016 г. [RE:centur]

Снимка на AVKansazov

Днес сутринта по пътя за Карлово насред полето, така съм на много места.А някои разправят не били работели, една клетка било...
1| 2

Форум