Начало | Форум » Новини/Нови технологии
1| 2| 3

ТЕМА: Xiaomi иска да подобри камерите в телефоните си

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi иска да подобри камерите в телефоните си [RE:iavorski]

Снимка на vaskogrudov

Здравейте! Аз съм редми ноте 4 и съм много доволен от него. А знае ли някой, дали и ако да, кога ще има ъпдейт до андроид 8 орео.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi иска да подобри камерите в телефоните си [RE:vaskogrudov]

Снимка на bloodknight2012

Няма да получи Oreo, разбира се Ще получиш по някое време вероятно MIUI 10 след като излезе iOS 12 и видят дали има нещо ново за копиране.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi иска да подобри камерите в телефоните си [RE:bloodknight2012]

Снимка на iavorski

В тема за камерите на Шайоми се включваш със следното изказване:

Добре, че снима колкото телефон на 3 години

Без коментар.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi иска да подобри камерите в телефоните си [RE:iavorski]

Снимка на bloodknight2012

Хареса ми как избегна да коментираш каквото и да било от последния ми отговор към теб и реши да се върнеш чак до един от първите ми коментари в темата за да се опиташ да се хванеш за нещо. И пак не ти се получава, защото дори не мога да те разбера. Забележителна липса на аргументативност.
Редактирано от bloodknight2012 на 17.05.2018 11:45.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi иска да подобри камерите в телефоните си [RE:vaskogrudov]

Снимка на Tadj

Здравейте! Аз съм редми ноте 4 и съм много доволен от него. А знае ли някой, дали и ако да, кога ще има ъпдейт до андроид 8 орео.

Това е много известен модел и за него има разработки. Ако се научиш как да ги слагаш безпроблемно - ще ги имаш.
Иначе ме съмнява да дигнат на Андроид 8. Обикновено не го правят, но някои неща ги добавят (вграждат) в обновленията
на Miui.

Ако си със Stable - очаквай от 8-9 месеца до 1, 5г докато ги получиш.
Аз съм с Redmi 4 Pro, Аndroid 6 и едва в последния седмичен ъпдейт на Miui.pro от 26.4.8 получих split creen (разделен екран; 2 апликации едновременно), което е характерно за всички с Android 7.x

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi иска да подобри камерите в телефоните си [RE:Tadj]

Снимка на vaskogrudov

Да, със stable съм 4 гб рам и 64 вътр. памет. Скоро имах актуализация до miui global 9.5.9.0.Както писах, от тел. съм много доволен, както и от камерата... Имам го от януари месец. Дано и занапред да е така.
1| 2| 3

Форум