Начало | Форум » Новини/Нови технологии

ТЕМА: Потребители на iPhone се оплакват от живота на батерията при iOS 11.4

Потребители на iPhone се оплакват от живота на батерията при iOS 11.4

Снимка на Satyr73

Стига сте пускали все фалшиви новини бе! В моменна съм нази версия и нямам проблеми. Хейтърски сайт станахте и вие.

Re: Потребители на iPhone се оплакват от живота на батерията при iOS 11.4 [RE:Satyr73]

Снимка на tonus

При мен с iphone 8 plus и ios 11.4 нямам никакви проблеми с живота на батерията.

Re: Потребители на iPhone се оплакват от живота на батерията при iOS 11.4 [RE:Satyr73]

Снимка на KuKeR

Стига сте пускали все фалшиви новини бе! В моменна съм нази версия и нямам проблеми. Хейтърски сайт станахте и вие

Е ти като нямаш, другите да нямат ли? Като не искаш хейт, пиши не тук, а където е нужно и че ти проблеми нямаш и да я махнат тази "фалшива новина" тогава: Може да видите този линк само ако сте регистриран.
Редактирано от KuKeR на 13.06.2018 16:42.

Снимка на maxito2

ти пък.. що да е фалшива новината или пък да е "хейтърски" сайтът? Източник е официален форум на Епъл с над 1000 човека с такъв проблем. И при мен няма такъв проблем, но при други има.

Снимка на zipar1982

Аз лично нямам проблем с тази версия на iOS,предната беше по калпава по отношение на батерията

Форум