Начало | Форум » Новини/Нови технологии
1| 2

ТЕМА: Honor 10 влиза в предложенията на Telenor

Re: Re: Re: Honor 10 влиза в предложенията на Telenor [RE:tzincbg]

Снимка на daniel _

но с договор се нормализира ,да но с план 45 лв ,мерси

Re: Re: Re: Re: Honor 10 влиза в предложенията на Telenor [RE:daniel _]

Снимка на tzincbg

Еми значи ще се поръчва от европейските амазон, както каза колега тук, гаранцията важи.

Re: Re: Re: Re: Re: Honor 10 влиза в предложенията на Telenor [RE:tzincbg]

Снимка на Вито

Тя важи ама в немския амазон е 390 евро, а в ситител е 835 лв. и на другия ден е при теб...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Honor 10 влиза в предложенията на Telenor [RE:Вито]

Снимка на tzincbg

Трябва да питаме обаче Huawei България дали гаранцията важи при тях, ако е купен от Ситител, защото има опасност да не важи...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Honor 10 влиза в предложенията на Telenor [RE:tzincbg]

Снимка на Вито

Ситител си имат сервиз ако не важи при тях.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Honor 10 влиза в предложенията на Telenor [RE:Вито]

Снимка на tzincbg

Не е особено успокоитвлно предвид отзивите.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Honor 10 влиза в предложенията на Telenor [RE:tzincbg]

Снимка на Вито

Какви са ти отзивите? На един приятел му ремонтираха Г4 или Г5 в последния месец от гаранцията. Май нямаха платка и му дадоха нов. Отделно от huawei България ми казаха, че нямат проблем да обслужват телефони купени от ситител, стига да имат документ за покупка.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Honor 10 влиза в предложенията на Telenor [RE:Вито]

Снимка на chilko

Аз даже си мисля, че става и без документ, защото се прави проверка по сериен номер кога е бил активирано устройството.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Honor 10 влиза в предложенията на Telenor [RE:Вито]

Снимка на tzincbg

Това е чудесно. Но внимавайте все пак кой от къде е внасял. За друг модел ми казаха, че ако стане нещо не може, защото не е европейска, а китайска версия на модела.
1| 2

Форум