Начало | Форум » Новини/Нови технологии
1| 2

ТЕМА: Класическата версия на Skype получи нов дизайн

Re: Re: Re: Re: Re: Класическата версия на Skype получи нов дизайн [RE:Blue Sky]

Снимка на Rumm

"Съжалявам, не говоря езици на държави от третия свят"
Явно ти си от третия свят!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Класическата версия на Skype получи нов дизайн [RE:Rumm]

Снимка на Luke_Netwalker

"Съжалявам, не говоря езици на държави от третия свят"
Явно ти си от третия свят!

Малко дразни, но отдавна не се връзвам на такива като него и шизото. Просто момче, което през живота си я е прочело 1-2 книжки (компютърна литература), я не, да нарича езика на една велика нация, езика на Пушкин и Лермонтов, на Гогол, Достоевски, Толстой и Шолохов език на държава от третия свят предизвиква известно нетъррпение и на това се дължи поста ми, но в такива времена живеем.

Re: Класическата версия на Skype получи нов дизайн [RE:Blue Sky]

Снимка на algor

От близо година и половина ползвам активно приложението (на iPhone и iMac) и съм брилянтно доволен.
Нито забива, нито товари, нито накъсват разговорите - аз лично съм супер доволен и според мен е в пъти по-добро приложение от Viber.

Re: Re: Класическата версия на Skype получи нов дизайн [RE:algor]

Снимка на npet

При новата версия няма възможност за множество пуснати скайпове. Т.е опцията "/secondary" е премахната.
Върнах се на класик. Като спре да работи, най-вероятно няма да пускам скайп повече.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Класическата версия на Skype получи нов дизайн [RE:Luke_Netwalker]

Снимка на Nik_21

Просто момче, което през живота си я е прочело 1-2 книжки (компютърна литература), я не, да нарича езика на една велика нация, езика на Пушкин и Лермонтов, на Гогол, Достоевски, Толстой и Шолохов език на държава от третия свят предизвиква известно нетъррпение и на това се дължи поста ми, но в такива времена живеем.
Така е прав си Luke_Netwalker, но не трябва да си хабиш нервите за такива неща, прости момчета си е имало и ще има винаги. А относно руския език - рускоезичният сегмент в интернета (така наречения Рунет) е втори по обем, мощност и разпростанение в света. Всички WEB ресурси в света, които ги има на английски, са преведени и на руски и могат да се ползват свободно от хора владеещи руски език. Аз например се справям чудесно и без знанието на английски език.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Класическата версия на Skype получи нов дизайн [RE:Диян]

Снимка на Nik_21

Даже тоя език сме им го дали ние.....

Еее, Дидко, изложи се този път . Ама мисли преди да пишеш! . Дали сме на руснаците АЗБУКАТА, не езика. Славянски език е имало мнооого преди да се създаде България. Знаеш ли какво означава думата СЛАВЯНИ в древността? (СЛОВЕНЕ се е изговаряло навремето) "Хора владеещи СЛОВОТО", тоест близки роднински племена с които се разбираш без преводач. А думата НЕМЦИ, тогава така са наричали не само германските племена, а всички варвари (като англосаксонци, готи, гали), е означавала "Хора НЕМИ", тоест плещят ти насреща на своя кучешки език, ама нищо не им се разбира.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Класическата версия на Skype получи нов дизайн [RE:Nik_21]

Снимка на Диян

Много ги разбираш,все пак сме им дали писменост което не е никак малко.
И въз основа на тази писменост пишат на руски език.
1| 2

Форум