Начало | Форум » Операторите
1| 2

ТЕМА: Преминаване от План към предплатен план - Теленор

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Преминаване от План към предплатен план - Теленор [RE:sevdo2000]

Снимка на ghost hardware
ghost hardware
Дата: 13.08.2018 20:27

Няма логика да не ти го предложат - прехвърлят ли те на предплатена карта търговеца не взема абсолютно никакъв бонус, да не кажа че направо си го глобяват. Настоявай на място за тарифата от 4,99, за която ти казах, искай да говориш с управителя на магазина, ако трябва звънни на място на 123. Дори и малък, ще вземат бонус ако те прехвърлят на 4,99, така че за мен е абсурдно да ти откажат.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Преминаване от План към предплатен план - Теленор [RE:ghost hardware]

Снимка на Electronium
Electronium
Дата: 13.08.2018 20:54

Ако наистина не го дава системата точно този план? Има сейвинг квота за ниските такси в Теленор и си е престъпление да се надскочи. Обикновено се дава когато клиента не иска да преподписва с месеци и се седи на без договор...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Преминаване от План към предплатен план - Теленор [RE:Electronium]

Снимка на ghost hardware
ghost hardware
Дата: 13.08.2018 21:15

В Internity такава квота няма, така че да посети магазин от веригата, ако му е удобно.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Преминаване от План към предплатен план - Теленор [RE:ghost hardware]

Снимка на sevdo2000
sevdo2000
Дата: 14.08.2018 04:54

Леле ghost аз изобщо забравих за Internity. Много отдавна не съм ходил там. Благодаря за подсещането. Там ще опитам, защото в Теленор се въртят едни и същи служители и знам че ще отказват, въпреки логиката ти за комисионна, ако наистина имат пък тая квота. Това са много вътрешни работи, които не ги знам. Иначе за тоя план, на който съм сега, точно така ме излъгаха, както казвате, -2 години не преподписвах, бях на някаква малка такса, с достатъчно минути, вършеше ми идеална работа. После ми предложиха на подобна цена (наполовина на стандартен план), нещо като индивидуална оферта "само за мен" която я нямаше в сайта, да ме пита човек що преподписах, полакомях се за няколко безплатни мин. към всички, които даже и не ползвах ...
Редактирано от sevdo2000 на 14.08.2018 05:07.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Преминаване от План към предплатен план - Теленор [RE:sevdo2000]

Снимка на sevdo2000
sevdo2000
Дата: 26.09.2018 09:40

Само за информация, успешно преминах към предплатен план, запазвайки номера си. Бях се подготвил да споря, бях подготвил писма, а то мина всичко мирно и тихо - дадох само 10 лв за нова карта (5 лв. самата карта и 5 лв. в нея имаше кредит). Не са ми предлагали друг "таен план" въпреки категоричния ми отказ от Абонаментен план. Благодаря отново на всички.
1| 2

Форум