Начало | Форум » Новини/Нови технологии
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13| 14| 15| 16| 17| 18| 19

ТЕМА: Xiaomi Pocophone F1 ще се предлага в над 60 страни, включително и в България

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi Pocophone F1 ще се предлага в над 60 страни, включително и в България [RE:scenic]

Снимка на tzincbg

Освен в цената, разлика може да има и в гаранционното обслужване.
Много зависи колко ще са отзивчиви булграм и съответно румънския сервиз на Xiaomi, ако е взет от емаг.
Редактирано от tzincbg на 18.09.2018 14:47.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi Pocophone F1 ще се предлага в над 60 страни, включително и в България [RE:tzincbg]

Снимка на Карастоянов 2222

Емаг като търговец ти предоставят гаранция към собствен сервиз, който работи изключително интуитивно и удобно. Никога не съм имал проблем с гаранционно обслужване, в много от случаите директ заменят стоката, дори да има възможност за ремонт. Не е нужно дори да има гаранциоона карта, просто е нужно да попълниш формуляра ида чакаш куриер да го вземе безплатно, на мен няколко пъти дори са ми връщали парите.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi Pocophone F1 ще се предлага в над 60 страни, включително и в България [RE:Moni96]

Снимка на Мilen

Браво колега, мерси за инфото

Емаг показват как се прави бизнес и какви са предимствата на електронната търговия пред традиционните офлайн обекти!!

Тази година направо смазват техноверигите и с други модели, които постоянно са на по-ниски цени, като Xiaomi Ноте 5 например!! Аз вече тотално бойкотирам техноверигите и освен на туристически обиколки, за друго не ги ползвам!!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi Pocophone F1 ще се предлага в над 60 страни, включително и в България [RE:Мilen]

Снимка на tzincbg

Да не говорим колко често в техноверигите те мотаят по месец за гаранцията, ако изобщо ги убедиш, че не си ти виновен...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi Pocophone F1 ще се предлага в над 60 страни, включително и в България [RE:tzincbg]

Снимка на Мilen

Факт е, че много мои познати са имали проблем да си ползват гаранцията от техноверигите, която уж била "сигурна". И заради която плащаме огромната търговска надценка, която е поне 30 % от цената на всяка една стока там.

Само че българина, колкото и да е консервативен понякога, се променя. Все повече хора пазаруват онлайн и тенденцията е необратима
Редактирано от Мilen на 18.09.2018 15:42.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi Pocophone F1 ще се предлага в над 60 страни, включително и в България [RE:Мilen]

Снимка на Мilen

Много добри новини, браво: Може да видите този линк само ако сте регистриран.
Резултатите от изпитанията на JerryRigEverything обаче показват, че повод за притеснения няма. Оказва се дори, че Pocophone F1 се справя по-добре от някои свои съперници с алуминиеви и стъклени корпуси.

Телефонът не се огъва лесно и е със солидна сглобка. Дисплеят на Pocophone F1 също се представя отлично и е достатъчно резистентен към драскотини. Интересното е, че сензорът за отпечатъци се оказва буквално неразрушим.
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13| 14| 15| 16| 17| 18| 19

Форум