Начало | Форум » Новини/Нови технологии

ТЕМА: Xiaomi Pocophone F1 ще се предлага в над 60 страни, включително и в България

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: . [RE:Карастоянов 2222]

Снимка на StefiMo
StefiMo
Дата: 23.09.2018 21:06

Лееееко с китайските марки. Не пиши глупости за нещо дето даже и не си го чувал, камо ли виждал. Да не спамя темата с други марки.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: . [RE:Карастоянов 2222]

Снимка на scenic
scenic
Дата: 23.09.2018 21:11

Хубаво де, някой купи ли си вече Покофон, да сподели малко лични впечатления...?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: . [RE:scenic]

Снимка на Мilen
Мilen
Дата: 23.09.2018 21:14

Доста хора си го купиха вече, в Андроид форума има направен отделен раздел за него, заради многото собственици

Ето ти много лични впечатления: Може да видите този линк само ако сте регистриран.
Редактирано от Мilen на 23.09.2018 21:18.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: . [RE:Карастоянов 2222]

Снимка на StefiMo
StefiMo
Дата: 23.09.2018 21:39

Вижте в темата за Meizu, да не разводнявам тази тема.
Може да видите този линк само ако сте регистриран.
Редактирано от StefiMo на 23.09.2018 21:44.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: . [RE:Мilen]

Снимка на Paffkata™

Чудя се между Pocophone F1 и Huawei Honor view 10, идентични са, Хуавей има черно бяла камера и оптичен зуум, Покофона има фм радио. Като цена са почти еднакви. Хуавейя е с новия процесор. На външен вид Хуавей повече ми харесва като цяло.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: . [RE:Paffkata™]

Снимка на Карастоянов 2222

Производителността на Huawei-а е с едно 15% по-ниска от Покото... Но пък няма изрезка, а Покото е с малко по-голям екран и изрезка, както и батерията, но това не е гаранция за дълго време на работа. Сглобката на Huawei-а е по-добра. Ако държиш на външния вид и лъскавата и лачена мода на Huawei (лично на мен ми е противна), то е добър избор.

Форум