Начало | Форум » mobilebulgaria.com
1| 2| 3

ТЕМА: Е, как е? Харесват ли ви новите айфони?

Re: Re: Е, как е? Харесват ли ви новите айфони? [RE:Grim12]

Снимка на n1
n1
Дата: 13.09.2018 15:59

защото Iphone, им дава лъжливо усещане на социално превъзходство

Според мен, да притежаващ i-пън е равностойно като да караш американски трошляк, шевролет, додж там нещо си или друго подобно недоразумение

Re: Re: Re: Е, как е? Харесват ли ви новите айфони? [RE:Prasko1993]

Снимка на tzincbg
tzincbg
Дата: 13.09.2018 16:16

Мдааа, нека позная Рафи, Бесо, Бийч, Мементо, Хепи? И фалшив силиконово-анаболен "елит". Дерзай, може да впечатлиш някоя силиконка с колата си под наем.
Редактирано от tzincbg на 13.09.2018 16:17.

Re: Re: Re: Е, как е? Харесват ли ви новите айфони? [RE:n1]

Снимка на npet
npet
Дата: 13.09.2018 16:17

американски трошляк

Тесла например

Re: Re: Re: Re: Е, как е? Харесват ли ви новите айфони? [RE:npet]

Снимка на alpinab
alpinab
Дата: 13.09.2018 16:33

На мен ми харесват.

Има една приказва: Една стока струва толко за колкото се купува. Който както да си я тълкува....

Аз един път прежалих 1700лв. за техен телефон. Но не бих повторил, дори и тези пари да са незначителни за бита ми.

Всеки преценява сам за себе си. В този ред на мисли, ще споделя няколко собствени наблюдения над марката:

Не съм имал кореец на 2 години да работи както Айфона работи сега на почти толко време.
Ноте9 или С9 по отношение на билд куалити са като евтина китайска играчка спрямо епъла. Визирам как се усеща в ръката, сглобка, материали. Е поне за мен и това е от значение.

Но пък да нямаш файлов менаджер и някои елементарни операции типични за смартфон, които при Самсунг се правят точно за 2 секунди при Фона може или да те докарат то нервна криза или да го удариш в земята. Говоря ако използвам телефона и за работа освен фън.
Редактирано от alpinab на 13.09.2018 16:34.

Re: Re: Re: Re: Re: Е, как е? Харесват ли ви новите айфони? [RE:alpinab]

Снимка на Serwa
Serwa
Дата: 13.09.2018 16:49

Айфона има файлов мениджър и то много по-удобен от андроида, никва идея за какво говориш.

Иначе тая година за съжаление представиха едно голямо нищо. Камерата същата. Процесора същия. 1 ГБ отгоре рам им е единствения прогрес и той няма никво значение. 120 херцовия дисплей се разбра, че не е 120 херцов, щото приема данни на 120 херца, но може да ги възпроизвежда само на 60 кадъра в секунда хаха.

С представянето на тия телефони обаче направиха 8 плюс най-ценния айфон до септември 2019та. По-добра батерия, същите характеристики, на 40% по-ниска цена, плюс бонус дисплей с правилната резолюция.

Re: Re: Re: Re: Re: Е, как е? Харесват ли ви новите айфони? [RE:alpinab]

Снимка на LegolasElf01
LegolasElf01
Дата: 13.09.2018 18:20

Не съм имал кореец на 2 години да работи както Айфона работи сега на почти толко време.
Ноте9 или С9 по отношение на билд куалити са като евтина китайска играчка спрямо епъла. Визирам как се усеща в ръката, сглобка, материали. Е поне за мен и това е от значение.

Нищо вярно няма в това. Имам тъмносин note 8 и черен iPhone X, корееца е като бижу до айфона.

С представянето на тия телефони обаче направиха 8 плюс най-ценния айфон до септември 2019та

Според мен това е iPhone X.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Е, как е? Харесват ли ви новите айфони? [RE:Serwa]

Снимка на alpinab
alpinab
Дата: 14.09.2018 08:17

Файловия менаджер не използва локалния сторидж на телефона. Ей за това говоря.

Re: Re: Re: Е, как е? Харесват ли ви новите айфони? [RE:n1]

Снимка на Blue Sky
Blue Sky
Дата: 14.09.2018 09:09

Ами то в Америка основната клиентела на IPhone, McDonald's и Starbucks са негрите. Само в Източна Европа се величаяят тези марки

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Е, как е? Харесват ли ви новите айфони? [RE:alpinab]

Снимка на Serwa
Serwa
Дата: 14.09.2018 11:05

Точно до локалния сторидж има достъп, за какво говориш?
1| 2| 3

Форум