Начало | Форум » Новини/Нови технологии
1| 2| 3

ТЕМА: Новите модели iPhone не включват безплатни 3.5 мм адаптери

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Новите модели iPhone не включват безплатни 3.5 мм адаптери [RE:Карастоянов 2222]

Снимка на Воден-дух

Е, само Епъл, Хуауей и Самсунг ли предлагат слушалки (и то хубави!) в комплект с телефоните си?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Новите модели iPhone не включват безплатни 3.5 мм адаптери [RE:Воден-дух]

Снимка на Moni96

всички сериозни производители на жични слушалки от две години предлагат моделите си с накрайник за включване към телефони без жак за слушалки

Я ни светни нас простолюдието, кои са тия "сериозни производители на жични слушалки", че нещо не се сещам?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Новите модели iPhone не включват безплатни 3.5 мм адаптери [RE:Воден-дух]

Снимка на iavorski

Щом за теб слушалки в комплекта на кой да е телефон попадат в категория перфектни значи ясно колко разбираш от слушалки. Сподели с нас дали има стокови слушалки към телефон на 300 ома? За един преател питам.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Новите модели iPhone не включват безплатни 3.5 мм адаптери [RE:Воден-дух]

Снимка на Карастоянов 2222

Хуауей в повечето си модели нямат слушалки в комплетка, а за качеството им, дори не съм споменавал...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Новите модели iPhone не включват безплатни 3.5 мм адаптери [RE:Карастоянов 2222]

Снимка на Воден-дух

Имат, как да нямат - лично съм виждал на Хуауей Р 20 про слушалките, това е единствения свестен модел на тази фирма от тази година, евтиниите на тази марка не ме интересуват.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Новите модели iPhone не включват безплатни 3.5 мм адаптери [RE:Воден-дух]

Снимка на Карастоянов 2222

За мен тази марка е в пъти по-голям кожудер от Apple, защото поне Ябълката прави доста иновации и понякога сериозно раздвижва пазара, а и докато нямаше китайски имитатори, наистина парите за техните устройства си заслужаваха. Вече всяка китайска марка прави бегли имитации на новия Iphone и хората се радват как някой им дал същото като АЗтелефона, но за тройно по-малко пари... Ами как няма като всичко е имитирано и реално този производител е инвестирал само в компоненти и не е разработил нищо ново. Като китайска марка, би трябвало да продават и на "катайски цени"... Просто са им нереално високи цените, да не говорим че подчиниха всички оператори с някоя друга пачка да предлагат основно техни телефони, както и всички консултантни по магазините на операторите имат такава заповед. Аз също съм с китайски Xiaomi телефон де... Но да не спамим темата, за слушалките в комплектите на Huawei, виж списъка с модели от тази година и потърси клипове с ревюта и разопаковане, ще се убедиш, че са малко моделите им със слушалки в пакета.
Редактирано от Карастоянов 2222 на 17.09.2018 20:23.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Новите модели iPhone не включват безплатни 3.5 мм адаптери [RE:Карастоянов 2222]

Снимка на tzincbg

Просто Huawei имат реклами със знаменитости, в сайтовете ги бутат, на щандовете в операторите и тези реклами си ги плащаш в цената, няма как.
1| 2| 3

Форум