Начало | Форум » Новини/Нови технологии
1| 2

ТЕМА: Samsung Galaxy Note9 с 512 GB е вече наличен в A1

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy Note9 с 512 GB е вече наличен в A1 [RE:Чо :)]

Снимка на LegolasElf01
LegolasElf01
Дата: 11.10.2018 12:53

Android

линк

В note 9 DeX-а е вграден, но аз предпочитам външната DeX станция. Първата причина е, че докато я ползваш телефона ти се зарежда. Другата причина е usb портовете. Включил съм безжична геймърска клавиатура и мишка и джойстик висок клас Logitech. 
Като недостатък мога да посоча, че българската клавиатура е с БДС подредба, все още няма фонетична. Някой приложения и игри не работят, макар и да се срещат рядко.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy Note9 с 512 GB е вече наличен в A1 [RE:LegolasElf01]

Снимка на Ванката
Ванката
Дата: 11.10.2018 12:59

Аз да попитам - dex station съвместим ли е със S9+? Защото ако е си решавам проблема.

Edit: Всъщност вече видях от линка на @Чо, че е съвместим. Все си мислих, че е само за Ноут серията.
Редактирано от Ванката на 11.10.2018 13:02.
Причина:Правописна грешка

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy Note9 с 512 GB е вече наличен в A1 [RE:Ванката]

Снимка на LegolasElf01
LegolasElf01
Дата: 11.10.2018 13:33

Аз да попитам - dex station съвместим ли е със S9+? Защото ако е си решавам проблема.

Доколкото знам става и за други марки телефони освен Самсунг. Изискванията са Андроид 7 и нагоре, usb type c, и OTG.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy Note9 с 512 GB е вече наличен в A1 [RE:LegolasElf01]

Снимка на kipe
kipe
Дата: 11.10.2018 15:09

Като недостатък мога да посоча, че българската клавиатура е с БДС подредба, все още няма фонетична. Някой приложения и игри не работят, макар и да се срещат рядко.

Това не е недостатък, напротив, предимство е. На БДС по десетопръсната система се пише много бързо и удобно.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy Note9 с 512 GB е вече наличен в A1 [RE:kipe]

Снимка на tzincbg
tzincbg
Дата: 11.10.2018 17:33

За фонетика има един layout, който се добавя. А може и с програмата Russian keyboard да стане, ама настройките са объркващо направени. Има и други клавиатури с поддръжка на фонетика, но трябва да се експериментира, докато някоя стане да прихване хардуерната клавиатура.
Редактирано от tzincbg на 11.10.2018 17:34.

Re: Samsung Galaxy Note9 с 512 GB е вече наличен в A1 [RE:Ванката]

Снимка на Воден-дух
Воден-дух
Дата: 12.10.2018 10:45

И Вива вече го предлагат есклузивно, само за преподписване - 1 500 лева със Смарт Ю за две години, в средата на ноември се очакват апаратите.
1| 2

Форум