Начало | Форум » Новини/Нови технологии
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13| 14| 15| 16| 17

ТЕМА: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври

Re: Re: Re: Re: Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:LegolasElf01]

Снимка на PoceH_BS
PoceH_BS
Дата: 26.10.2018 22:09

Те половината тука са си купили БАШ днес наЙфон, ние останалите не сме ги виждали и на картинка... Няма по-жалка картинка...

Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:daniel _]

Снимка на telefoncho
telefoncho
Дата: 26.10.2018 23:50

интересна е съпоставката между XR и Х от миналата година

Re: Re: Re: Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:nikitrz]

Снимка на Dubspace
Dubspace
Дата: 27.10.2018 00:09

Ако и аз имах възможността, щях да си купя Xr. Някак си ми е предостатъчен отколкото Xs. Аз никога не съм ползвал телефон с двойна камера (сега съм с Galaxy A5 2017, който е среден клас телефон), а и не ми е нужно. Връщането от OLED към LCD с малко по-ниска резолюция на хартия е downgrade, ама поне няма да получавам главоболия и да ме болят толкова очите и апарата ще има по-добър живот на батерията. Аз честно бих си го взел по същото време, когато се връщам на Теленор например, но засега и двете неща са ми мираж.
Редактирано от Dubspace на 27.10.2018 00:10.

Re: Re: Re: Re: Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:Dubspace]

Снимка на LegolasElf01

Ако и аз имах възможността, щях да си купя Xr

Защо да нямаш?
Купи си айфон 4 : LSD дисплей със същата пикселна гъстота, една камера, която даже не стърчи от корпуса. И поне е бил флагман

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:PoceH_BS]

Снимка на radko89
radko89
Дата: 27.10.2018 14:53

Братле, искрено те съжалявам и се моля за теб...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:radko89]

Снимка на PoceH_BS
PoceH_BS
Дата: 27.10.2018 18:00

Чувствата са взаимни...
Редактирано от PoceH_BS на 27.10.2018 18:01.

Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:daniel _]

Снимка на botor
botor
Дата: 27.10.2018 19:34

Абе и и аз го плюх това телефонче..но..днес го бутнах на живо-хич не е зле. Клипове филми изглеждат много добре, не видях пиксели миксели. Цветовете са екстериора са страхотни на живо. Ноча също не е толйова противен че да не се живее без него. Като цяло хубаво интересно телефонче, но с доста висока цена която те замисля са не избереш нещо друго пред него.

Re: Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:botor]

Снимка на tzincbg
tzincbg
Дата: 27.10.2018 19:37

Дам, покрай това телефонче ще си признаем дружно, че IPS също може да е достатъчно ярък, а цветовете всъщност са по-точни от AMOLED и по-еднакви в различните партиди. Няма прогаряне, живее по-дълго.
Редактирано от tzincbg на 27.10.2018 19:37.

Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:PoceH_BS]

Снимка на nikitrz
nikitrz
Дата: 27.10.2018 20:06

X-a се предлага само от Теленор, а аз не съм техен абонат.От това, което виждам като цени от тях е с около 200 лева по-скъп от това, което аз ще платя за XR.
Напук на Росен и още 1 потребител, които не са пипали телефон на apple, а само са гледали снимки през дисплея на "пипнатия" им андроид телефон, потвърждавам че XR-a си заслужава всяка стотинка дадена за него!
Със сигурност ще напомнят какъв боклук е тоя модел, ама нали си знаете...не взимайте под внимание казаното от хора, които нямат лично впечатление от телефона!
От както съм го получил не съм го спрял, правих speed тестове, тествах камерата и т.н. и мога със сигурност да кажа, че телефона е трепач!
Ще вляза в темата пак след 01,11, та ако някой е взел Mi Mix 3 да прочета отзиви - все пак в тая тема се пише повече за андроид телефони от колкото за iphone!Ама ми омръзна само за Lenovo и Coolpad да чета - нека поне да е флагман и да е с андроид 9... то пък като се замисля телефони с толко нов андроид почти няма!Абе, айде ще вляза след 7-8 месеца, като почнат да излизат телефони с андроид 9, че още е много рано...знаем как се случват ъпдейтите при тая ос Хайде със здраве и безаварийна работа на китайчетата
Редактирано от nikitrz на 27.10.2018 20:33.
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13| 14| 15| 16| 17

Форум